افترافکت نرم افزار آسانی نیست،مخصوصا زمانی که قرار است هم خود افترافکت را بلد باشیم و هم بتوانیم با پلاگین پارتیکولار Particular لوگو را تریس و جلوه سینمایی تولید کنیم.

آموزش Particular به فارسی در 35 دقیقه با تریس نمودن لوگو

کار با پلاگین Particular کم کم وارد سختی ها و پیچیدگی هایی میشود که کاربر ممکن است از دست افترافکت و کار با افکت Particular فراری شود.

محمد ملکی مدرس محصولات ادوبی و فاینال کات در ایران،اقدام به تولید آموزشی در ساعات طولانی با افکت Particular نموده که کاربر خیلی خوب متوجه شود که افکت Particular چیست و چقدر توانایی دارید که البته ممکن است این موضوع منجر به تولید چندین پکیج آموزشی ممتد برای تولید کار با افکت Particular شود.

در این آموزش که یکی از آموزشهای خاص کار با پلاگین Particular میباشد کاربر باید بتواند یک لوگو را که دارای 19 تکه است را توسط پلاگین Particular تریس کند و در نهایت تمام اجزای لوگو را به صورت متحرک به نمایش در آورد.

کار آسان نیست و تعداد لایه های کامپوزیشن در افترافکت در این پروژه که کاملا از صفر شروع میشود به حدود 50 لایه خواهد رسید که یکی از گرانبهاترین تجربیاتی است که شما در کار با پلاگین Particular در افترافکت بدست خواهید آورد.

مدت زمان این آموزش 35 دقیقه است که کاربران با تمرین زیاد بالاخره موفق به اجرای آن میشوند چون تدریس محمد ملکی با سایرین مدرسین کاملا متفاوت است.

برای مشاهده دموها و خرید کلیک کنید