آموزش تدوین فیلم با پریمیرپرو به سبکی کاملا متفاوت و جذاب،شما را به یک تدوینگر حرفه ای تبدیل خواهد نمود.

ارائه اولین سری آموزش تدوین واقعی فیلم با پریمیرپرو 2019

باز هم مانی سافت با یک شاهکار دیگر عرصه تدوین فیلم سینمایی را متحول نمود.

همه میدانیم که وقتی اسم میکس فیلم یا تدوین فیلم به میان می آید سریعا تکه تکه نمودن،افکت گذاشتن،سرضرب گرفتن به ذهن میرسد که تا حدودی درست است.

اما آیا تدوین واقعی فیلم در این چند کار ساده خلاصه میشود؟

اگر اینطور بود پس تکلیف کارهای سینمایی ، مستند و تدوین های خاص چه میشود؟ 

در میان همه کسانی که در راه تدوین فیلم قدم میگذرانند مخصوصا آنهایی که قصد آموزش پریمیرپرو را دارند،اغلب پس از مدتی اینکار را کنار میگذارند و یا دائما در حال مقایسه ی تدوین فیلم خود را با سایرین هستند و متوجه ضعف های خود میشوند!

این ضعف ها از کجا می آیند،چرا ضعف داریم؟

بدون شک بیش از 90 درصد تدوینگران در ایران به صورت دست و پا شکسته از سایت های فارسی ، یوتیوب ، آموزشهای خارجی با زیرنویس، مراکز آموزشی که دارای کیفیت مناسب آموزشی نیستند ، چیزهایی را یاد گرفته و سعی در برطرف نمودن نیازهای خود دارند.

درست یادنگرفتن یا بهتر بگوییم عدم یادگرفتن اصول تدوین فیلم های سینمایی موجب میشود همیشه حسرت کارهای دیگران را در ذهن داشته باشیم که مثلا چه رنگ های زیبایی ، چه تدوین جذابی و...

یکبار برای همیشه تدوین فیلم را باید درست یاد بگیرید و پریمیرپرو را مغلوب توانایی خود سازید،این امر محقق نمیشود جز آنکه واقعا درست یاد بگیرید،درست به شما آموزش بدهند،کسانی به شما آموزش بدهند که سالها در زمینه تدوین فیلم،تولید کلیپ های متفاوت تجربه اجرایی و حرفه ای دارند.

اگر اغراق نشود،با دیدن پکیج های آموزشی مانی سافت و تدریس محمد ملکی در ایران،محال است به نتیجه مطلوب و عالی نرسید ، پس از تمرین و استفاده از پشتیبانی اموزش پریمیرپرو خوشنود از این خواهید بود که مانی سافت را برای آموزش پریمیرپرو انتخاب نموده اید.

سری جدید پریمیرپرو 2019 شروع به ارائه شده و پیش بینی ما برای مدت زمان این پکیج آموزش پریمیرپرو حداقل 15 ساعت میباشد که البته ممکن است بیشتر نیز شود.

نحوه ارائه این پکیج در حال حاضر به صورت دو تا سه روز یکبار قراردادن آموزشهایی ناب و خاص از پریمیرپرو در صفحه این پکیج است که هنرجوها میتوانند بعد از قرار گرفتن خبر ، شروع به دانلود و استفاده نمائید.

به جهت مشتری مداری،هنرجوهایی که سری قبلی پریمیرپرو را تهیه نمودند،این پکیج با پنجاه درصد تخفیف به انها تقدیم میشود

لازم است این صفحه را مشاهده کنید اینجا کلیک کنید

دیدن این پکیج درسهایی خاص از دنیای تدوین فیلم مخصوصا برای آنها که تصور میکنند تدوین فیلم یعنی چیدن ویدیو و افکت گذاشتن و سرضرب گرفتن ، دنیای تدوین را در ذهنشان متفاوت میکند و تازه در می یابند که چقدر مطالب بوده و بی خبر هستند.

مانی سافت با ارائه این پکیج اموزش پریمیرپرو،تجارب تخصصی خود را به سبکی متفاوت ارائه نموده و تصمیم دارد انقلابی در تدوین فیلم ایجاد نماید.

پس از ارائه این سطح به صورت کامل،به سراغ پکیج های ممتد بعدی ان خواهیم رفت و پریمیرپرو رفته رفته شامل پکیج هایی خاص خواهد شد.