آیا به دنبال ایده جهت ساخت کلیپ فرمالیته حرفه ای و تدوین آنها در پریمیرپرو هستید؟این فایل که کمک فراوانی به شما میکند را دانلود کنید.

نمونه کلیپ فرمالیته عروسی جهت استفاده و برداشت ایده

در ساخت کلیپ ویدیویی داشتن ایده حرف اول را میزند.

اگر یک تصویربردار و یا یک ادیتور یا تدوینگر فیلم خوب باشیم،اما ایده خوب برای ساخت کلیپ هایی مثل کلیپ فرمالیته نداشته باشیم،کار جذاب و حرفه ای ارائه نخواهیم نمود.

کلیپ فرمالیته یکی از جذابترین و میتوانیم بگوییم بهترین کلیپ هر فیلم ازدواج و فیلمهای دو نفره میباشد که نیاز به کارگردانی و گرفتن شات های خیلی خوب دارد.

کلیپ های فرمالیته به دو بخش کلیپ عروس و داماد و کلیپ های دونفره تقسیم میشوند که در هر یک با داشتن ایده و گرفتن تصاویر خیلی خوب ویدیویی میتوانید در پریمیرپرو بصورت حرفه ای آنها را تولید کنید.

ایده در کلیپ فرمالیته به چند حالت بدست می آید

  • نمونه کارهای دیگران را مشاهده کنیم
  • از یک کارگردان کمک بگیریم
  • خود ما دارای یک ذهن خلاق و تولید صحنه های خاص باشیم

نقطه شروع اغلب تولیدکنندگان کلیپ های فرمالیته و دونفره یا عاشقانه ، دیدن نمونه کارهای دیگران میباشد.به این صورت ذهن و چشم تدوینگر در پریمیرپرو،با این موضوع آشنا شده و با رکورد دو تا سه کلیپ و تدوین آن در پریمیرپرو،براحتی میتوانید نسبت به رکورد ویدیوهای بعدی را با خلاقیت خود اقدام نماید.

خریداران پکیج پریمیرپرو،در سربرگ فایل میتوانند این گزینه بی نظیر که در تولید کلیپ فرمالیته کمک فراوانی میکند را دانلود کنند.

صفحه این پکیج آموزشی و مشاهده پیش نمایش و توضیحات اینجا کلیک کنید

 

نه دوبله ، نه زیرنویس ، نه شبیه سازی ، وقت و هزینه خود را تلف نکنید

تمام آموزشهای ویدیویی را که قبلا دیده اید فراموش کنید ، به شما اصول و تجربه را خواهیم آموخت