تخفیف محصولات آموزشی مانی سافت به مدت نامشخص فعال گردید.

برقراری تخفیفات مشتریان وفادار سال 97

سلام و احترام خدمت تمام مشتریهای وفادار و کسانی که مانی سافت را به عنوان مرکز یادگیری خود انتخاب نموده اند.

لازم دانستیم که مواردی را جهت شفاف سازی خدمت شما عرض نمائیم.

شهریورماه سال 1396 به این نتیجه رسیدیم که برای قدردانی از وفاداری مشتری هایی که پکیج های ما را تهیه نموده اند فرصتی ویژه ایجاد نمائیم،بر همین اساس مطابق برنامه نویسی که انجام شد ، هر شخصی که یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت را خریداری مینمود،تخفیفات وفاداری روی سایر خریدها به صورت اتوماتیک اعمال میشد که این تخفیف به جدای از کوپن ها بود.

99 درصد مشتریان ما از این موضوع استقبال بسیار بالایی نمودند،اما در این بین چند شخص معدود ابراز نارضایتی نمودند که مجموعه ی مانی سافت به شعور آنها توهین نموده است!!!

این صحبت افراد جای تعجب و تفکر داشت و مانی سافت که همیشه سعیش کیفیت بالای خدمات خود میباشد،به فکر فرو رفت.

این اشخاص ابراز داشتند چرا کاربران جدید را مجبور میکنید که حتما یکی از پکیج ها را برای گرفتن تخفیف در خریدهای بعدی ، خرید کنند؟

هدف ما چه بوده از این اقدام تخفیف ؟ جز این نبود که بخواهیم عمدا به مشتریان خود تخفیف دهیم و موجب شویم روی برخی پکیج ها گاها تا 200 هزار تومان تخفیف دریافت نمایند،افراد زیادی در آن فاصله ی تخفیفات وفاداری،با خرید 6 میلیون تومان آموزش ، چیزی حدود یک میلیون تومان تخفیف وفاداری به خود اختصاص دادند و راضی نیز بودند.

اینجا بود که مانی سافت بر سر دو راهی قرار گرفت و با خود فکر کرد که ، اگر نظر توهین به شعور افراد واقعی بوده و بسیاری دیگر این نظر را داشته باشند چگونه شده است ؟ بدون شک جای نگرانی داشت،البته این افراد میتوانستند بدون در نظر گرفتن تخفیف،خریدهای خود را انجام دهند و اصلا نیازی به خرید پکیج های نامرتبط با نیازشان نبود.

پس از مشورت های زیاد با دوستان و شنیدن کلام هنرجوها و مشتریان قدیمی،هئیت مدیره گروه مانی که مانی سافت یکی از زیرمجموعه های آن میباشد،با توجه به شنیدن رضایت 99 درصد از مشتریان و کسانی که مدت ها قصد تهیه پکیج ها بر اساس تخفیفات وفاداری را داشته اند،تصمیم بر آن شد که ، این تخفیفات مجدد تا زمان نامشخص از همین لحظه 1397/12/09 فعال شده و مشتریانی که پکیج یا پکیج هایی را قبلا خریداری نموده اند،با خرید مجدد پکیج آموزشی،تخفیفات نوشته شده در هر پکیج با عنوان تخفیف وفاداری را اتوماتیک دریافت نمایند.

امیدواریم با این تصمیم و راه اندازی مجدد تخفیفات وفادارای مشتریان،موجب خوشحالی شما عزیزان شده باشیم.

در سال 1398 حامل خبرهای بسیار خوبی هستیم که یکی یکی به شما اطلاع داده میشود و تخفیفات وفاداری آنجا جلوه بیشتری خواهد داشت.

 [calltoaction align="center" title="در هر کجای دنیای،از صفر شروع کنید،علم خود را ارتقا دهید" title_color="#529dff" button_text="کلیک کنید" button_link="https://www.manisoft.ir/courses" button_color="#ffffff" button_background="#1a7eff" color="#b5b5b5" background="#f2f2f2"]ساعت ها پیش نمایش آموزشی را قبل از خرید ، رایگان مشاهده کنید[/calltoaction]