چگونه میتوانیم فوتیج یا راش های دوربین های رد RED را در ویندوز و پریمیرپرو و افترافکت وارد و تدوین نمود؟

تدوین و فایلهای دوربین رد Red در پریمیرپرو و افترافکت

مدت هاست که دوربین های ردRed پا به عرصه تصویربرداری گذاشته و بسیاری از کمپانی ها و تیم های فیلمبرداری نیز به درخواست مشتری ها و همچنین داشتن کیفیت بسیار بالا،اقدام به گرفتن راش یا فیلم با آنها هستند.

مشکل بزرگی که وجود دارد،عدم توانایی در استفاده از فایلهای دوربین ردRED در ویندوز و مک میباشد و به همین دلیل وقتی نتوانیم فایلها را وارد سیستم عامل کنیم پس نمیتوانیم فایل دوربین رد Red را در برنامه های حرفه ای مانند پریمیرپرو و افترافکت نموده و عملیات تدوین را انجام دهیم.

همانطور که گفته بودیم سری جدید و ممتد پکیج آموزش فارسی پریمیرپرو مانی سافت،کاملا متفاوت و با جدیدترین تکنیک ها و دید بسیار وسیعی در تدوین فیلم تولید شده است.

حال که متوجه مشکل شده اید،باید بدانید که در آینده نزدیک ممکن است با مشکل عدم توانایی تدوین فیلم دوربین های ردRed در کار خود مواجه شوید،پس مانی سافت با پیش بینی این مشکل،در این سری آموزشی راهکار حرفه ای تدوین فایلهای دوربین Red Rocket X ردراکت ایکس ارائه نمود.

از این به بعد میتوانید فایل دوربین ردراکت ایکس را در پریمیرپرو 2019 و افترافکت تدوین کنید.

به یادداشته باشید با تولید دوربین های جدید،ممکن است نیازمند درایورهای جدید نیز باشید،میتوانید سری های جدید این مکمل ها را از فروشگاه دانلود کنید.