همراهان و هنرجوهای عزیز مانی سافت، خوشحالیم که همچنان با هم هستیم.

در مدت گذشته، سایت مانی سافت به دلایل متعددی شامل تغییراتی در ظاهر و امکانات خود گردید که همه این تغییرات موجب افزایش تجربه کاربری و استفاده بهتر توسط شما می باشد.

لیست تغییرات سایت مانی سافت در سال 1400

 • اکانت کاربری
  پس از ورود به پروفایل/اکانت خود، با بردن موس روی شکل اکانت، امکانات جدیدی ظاهر می شوند که با کلیک روی هر کدام وارد داشبورد اختصاصی خواهید شد.
 • دوره های شما
  در داشبورد، لیست دوره هایی که خریداری نموده اید ظاهر خواهند شد. با کلیک روی عنوان، به صفحه آن منتقل می شوید، ستون وضعیت گویای وضعیت پشتیبانی شما میباشد که مطابق توضیحات بالای جدول قابل بررسی است. دو کلید در ستون عملیات به شما در رفتن مستقیم به پشتیبانی همان دوره و امکان تمدید لحظه ای پشتیبانی را میسر میسازند.
 • پرداختی ها
  در داشبورد، لیست تمام پرداخت های شما را با جزییات کامل و کلیک روی شکل i در اختیارتان قرار می دهد. خریدهای شما میتواند، دوره، کد جدید سیستم و تمدید پشتیبانی باشند.
 • فاکتورهای در انتظار تایید
  این قابلیت برای زمانهایی کاربرد دارد که شما امکان پرداخت آنلاین و لحظه ای را ندارید، ممکن است خارج کشور باشید و توسط دوستان شما به شماره کارت نوشته شده در صفحه پیش فاکتور قبل از پرداخت واریز شود، پس به هر دلیلی اگر در صفحه پیش فاکتور، از قابلیت واریز به کارت استفاده نمایید، سفارش شما تا قبل از تایید، در این قسمت باقی خواهد ماند و رسیدگی می شود.
 • بروزرسانی دوره
  گاها ممکن است در هر دوره اتفاقاتی مانند، افزودن امکانات، تغییر در آموزش، افزودن فایل و هر موردی دیگری رخ دهد، این تغییرات کاملا رایگان و بدون هزینه هستند. اگر دوره ای از دوره های خریداری شده ی شما در این شرایط قرار بگیرد، در داشبورد، مقابل این گزینه یک دایره ی سبز رنگ ظاهر می شود، همچنین در گزینه اکانت کاربری در بالای سایت نیز وجود دارد. با کلیک روی بروزرسانی دوره، لیست تغییرات نشان داده می شوند. با کلیک روی هر کدام به صفحه بروزرسانی دوره منتقل می شود. پس از بررسی این گزینه میتوانید با زدن شکل ضربدر، آن را از لیست مشاهده حذف کنید. اگر یک بار روی هر بروزرسانی کلیک کنید، حالت هشدار دایره ی سبز رنگ از بین میرود به این معنا که بروزرسانی جدیدی وجود ندارد.
 • اعتبار
  این بخش مختص در شرایط خاصی کاربرد دارد. ممکن است خارج کشور باشید و امکان پرداخت هر لحظه مبلغ دوره ها برای شما میسر نباشد، پس با پرداخت یکجا و قراردادن مبلغ در اعتبار، در هر زمان میتوانید نسبت به پرداخت بدون نیاز به بانک اقدام کنید. گاها برخی تمایل دارند از این قابلیت به عنوان یک پس انداز برای خریدهای بعدی استفاده کنند، کم کم مبالغ را واریز نموده و در زمان مناسب خرید را انجام می دهند. البته اینرا بگوییم که مبالغ واریز شده به اعتبار، پس داده نمی شوند و فقط با خریدها از اعتبار کسر می شود.
  تمام واریز ها و برداشت ها از طریق اعتبار با کلیک روی آن قابل مشاهده می باشد.
 • سبد خرید
  قابلیت افزودن همزمان چندین دوره برای پرداخت یکجا میسر شده است.
 • تخفیف سیستمی
  در گذشته بیشتر از کوپن استفاده می نمودیم، اما از این به بعد اغلب تخفیفات به حالت سیستمی (نمایش میزان درصد و میزان کسر شده از قیمت اصلی) انجام می شود. برای دیدن این تخفیفها، هم در صفحه اصلی بنام تخفیف دار و هم در لیست دوره های آموزشی، قسمت قیمت، دایره ی تخفیف دار را فعال کنید. البته که تخفیف ها دائمی نیستند اما فرصت مناسبی خواهند بود.
 • عکس پروفایل
  حال میتوانید با رفتن به داشبورد اکانت خود، یک عکس زیبا را برای نمایش در بخش های مختلف سایت قرار دهید. این عکس نماد شما می باشد.
 • خرید کد برای سیستم جدید
  این امکان فراهم شده است که چون برخی دوره های آموزشی مجهز به قفل امنیتی هستند و مبلغ پرداخت شده برای 2 سیستم می باشد، در صفحه همان دوره، چنانچه نیازمند کدهای بیشتر باشید مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت و کدهای بعدی را نیز ثبت نمایید.
 • پرسش و پاسخ
  این بخش که در بالای سایت قابل استفاده می شود، ترکیبی است از تجربیات مانی سافت، نکات شرکت های اصلی تولید کنندگان نرم افزارها، تجربه هنرجوها، که به صورت نکات و پرسش و پاسخ های عمومی در اختیار همه گذاشته شده اند.
 • بخش رسانه ویدیویی
  که در بالای سایت قابل مشاهده است. برنامه دراز مدتی برای این بخش داریم که کم کم رونمایی می شود. در حال حاضر دسته بندی انواع ویدیوهای رایگان را در خود قرار داده است. این ویدیو تنها برای آشنایی عزیزان با سبک آموزش مانی سافت قرار داده شده اند.
 • جستجوی حرفه ای
  روی این قابلیت خیلی تمرکز نمودیم و موفق به انجامش شدیم. با یک جستجو میتوانید در تمام بخش های گسترده ی سایت، نتایج را مشاهده کنید. چرا بخش های گسترده ؟ چون مانی سافت بر خلاف سایت های دیگر که فروشگاهی هستند، فروشگاهی نیست بلکه آموزشی بوده و مانند سایرین از یک فروشگاه ساز و امثال آن استفاده ننموده و کاملا اختصاصی برنامه نویسی شده. از بخش های پربار متعددی تشکیل شده که هماهنگ نمودن آنها در یک جستجوی واحد کاری بسیار سخت بود اما انجام شد تا کاربران راحت تر باشند.

اگر شما هم نیازمند یک سایت با پشتیبانی تیم حرفه ای گروه مانی هستید با ما در تماس باشید.