برای تصحیح نور و رنگ فیلم در پریمیرپرو،هیچ چیز مثل تمرین تکنیک ها و اصول بر روی ویدیوهای مختلف،توانایی شما را بالاتر نمیبرد.

آموزش اصلاح رنگ و نور فیلم با پریمیرپرو توسط منحنی رنگ

نکته را که باید مثل حرفه ای ها همیشه انجام بدین این هست که ، قبل شروع به تصحیح رنگ و نور در فیلم با پریمیرپرو،باید خیلی خوب به ویدیو خام نگاه کنید و تصمیم بگیرید که قرار است چه کاری روی ویدیو در فیلم انجام دهید.

این نکته بسیار مهم است چرا که باید در اصلاح رنگ فیلم با پریمیرپرو،با هدف کار را شروع کنید و نباید برای تصحیح رنگ و نور در فیلم ، مستقیم به سراغ افکت ها رفته و مرتب تنظیمات را تغییر دهید.

با نگاه کردن به ویدیو چندین مورد برای شما مشخص میشود

  1. چه رنگهایی در ویدیو از سایر رنگ ها بیشتر است
  2. آیا قصد دارید رنگ ها را تقویت کنید
  3. آیا قصد دارید تون یا طیف رنگ ها را تغییر دهید
  4. آیا نور لوکشن یا ویدیو مناسب است ؟

وقتی کلمه کالورگردینگ در اصلاح رنگ فیلم به میان می آید،یکی از اهداف ما بعد از تصحیح مشکلات و استاندارد سازی،زیبا نمودن ویدیو است اما ، در اصلاح رنگ فیلم با پریمیرپرو،اصلا با ساچوریشن و اشبا رنگ کار نخواهیم نمود چرا که در کالورگریدینگ و اصلاح رنگ و نور فیلم،کارایی ندارد و این بر خلاف نظر شماست که تا حالا به این روش قصد داشته اید که فیلم را جذابتر یا پررنگ تر کنید.

بسیاری افراد همچنان برای اصلاح رنگ در فیلم با پریمیرپرو به سراغ ساچوریشن Saturation رفته و با زیاد نمودن این ابزار فکر میکنن که فیلم آنها زیباتر میشود که سخت در اشتباه هستند،این ابزار در پکیج های آموزشی اصلاح رنگ در فیلم با پریمیرپرو ، اصلا استفاده نمیشود و همین موضوع برای شما جای سوال خواهد داشت.

صفحه این پکیج آموزشی و مشاهده پیش نمایش و توضیحات اینجا کلیک کنید