اگر تولیدکننده کلیپ یا موزیک ویدیو و یا تدوینگر فیلمهای سینمایی حرفه ای هستید،بی شک بارها تمایل داشته اید دو کلیپ را که در شرایط نوری و زمان مختلف رکورد شده اند، با هم مچ کنید.

آموزش تصحیح رنگ یا مچ نمودن دو کلیپ با هم در پریمیرپرو به فارسی

وقتی که در حال رکورد یک فیلم سینمایی و یا موزیک ویدیو و یا یک کلیپ اختصاصی هستیم،بارها به دلایل مختلف مجبور میشویم تصویربرداری امروز را به اتمام رسانده و ادامه رکورد فیلم یا کلیپ را در روز دیگری انجام دهیم.

گاها رخ میدهد که زمان رکورد ویدیوها با هم دارای اختلاف است یعنی دیروز فیلم ها را حدود ظهر گرفته ایم و امروز حدود ساعت 7 غروب.

آنهایی که در این زمینه فعالیت دارند،میدانند که وقتی در زمانهای مختلف رکورد انجام میدهیم با توجه به شرایط نوری ، رنگ و حالت فیلم متغییر است و وقتی بخواهیم تصاویر را پشت سر هم قرار دهیم و در یک کلیپ استفاده کنیم ، اگر آنها را تصحیح و مچ نکنیم ، کار حرفه ای نخواهد بود،پس باید کلیپ ها را از لحاظ نور و رنگ با هم مچ کنیم.

مچ نمودن دو کلیپ با شرایط مختلف کار بسیاری سختی است و با اجرای افکت های متعدد و کم و زیاد نمودن اعداد و نمودارهای آنها،نتیجه ای که میخواهیم بدست نمی آوریم.

در پکیج آموزش تصحیح نور در پریمیرپرو سی اس 6 ، اینبار مانی سافت تجربه حرفه ای خود را برای مچ نمودن دو کلیپ کاملا متفاوت رونمایی نمود و این مشکل را برای همیشه بصورت کامل برطرف نمود.

در این پکیج فقط رازهای تصحیح نور و رنگ با افکت های درونی پریمیرپرو سی اس 6 ارائه شده است و هیچگونه افکت جانبی مانند لومتری ، داوینچی ، نیت ایمیچ و نیبلو و ردجاینت و ... استفاده نشده ، چرا که به اعتقاد تیم مانی سافت هر نرم افزاری به صورت تگ ، مطلق است اگر آنرا خوب بشناسیم.

صفحه این پکیج آموزشی و مشاهده دموها و آموزشهای رایگان اینجا کلیک کنید