این مشکل از عدم وجود آپدیت های مورد نیاز دوربین در فتوشاپ رخ میدهد

چرا فایلهای را raw در فتوشاپ باز نمیشود؟

 یکی از نکاتی که هر عکاس حرفه ای باید همیشه مدنظر داشته باشد،بروزرسانی نرم افزارهایی مانند ادوبی بریج و ادوبی را و ادوبی فتوشاپ است.

با توجه به ارتباطی که میان شرکتی مانند کانن و یا نیکون که تولیدکننده دوربین های عکاسی هستند،با شرکت ادوبی نویسنده برنامه بریج و فتوشاپ میباشد،قراردادی بین آنها وجود دارد،شرکت کانن دوربین را تولید میکند که در آن پروفایل ادوبی را Raw آن نسخه 2 میباشد،حال این پروفایل را باید به شرکت ادوبی ارائه کند تا شرکت ادوبی این پروفایل را در نرم افزار ادوبی بریج ، ادوبی را ، ادوبی فتوشاپ خود قرار دهد و این برنامه ها بتوانند فایل های پسوند را Raw را نمایش و ادیت نمایند.

حال که با این موضوع آشنا شده اید،باید بدانید که وقتی سال آینده دوربین جدیدی تولید میشود،به احتمال خیلی زیاد فتوشاپ سی سی 2017 فعلی ممکن است فایلهای را Raw یکسال دیگر را نتواند نمایش دهد.

اگر بخواهیم نتیجه بگیریم،اینگونه خواهد شد که شما باید همیشه جدیدترین نسخه یکی از برنامه های ادوبی بریج یا ادوبی را Raw یا ادوبی فتوشاپ را نصب داشته باشید تا بتوانید فایلهای را Raw را مشاهده و ویرایش نمائید.

حال برای اینکه آپدیت باشید و همیشه فایلهای را Raw دوربین های جدید را بتوانید ویرایش کنید،از بالای سایت وارد گزینه ابزارها شده و جدیدترین نسخه فتوشاپ را دانلود نمائید.

اگر عکاس هستید و یا با فایلهای را خیلی فعالیت دارید به شما دو پیشنهاد میکنیم :

  1. آموزش نرم افزار ادوبی بریج با تدریس حرفه ای محمد ملکی را حتما تهیه کنید اینجا کلیک کنید
  2. آموزش بی نظیر و کاملا اصولیه ادوبی Raw با تدریس محمد ملکی را تهیه نمائید اینجا کلیک کنید

بی شک به حقایق و اصول و رازهایی دست پیدا خواهید نمود که کارهایتان تغییر چشمگیری خواهند داشت.

 

نه دوبله ، نه زیرنویس ، نه شبیه سازی ، وقت و هزینه خود را تلف نکنید

تمام آموزشهای ویدیویی را که قبلا دیده اید فراموش کنید ، به شما اصول و تجربه را خواهیم آموخت