با موفقیت وارد هنر گرفتن عکس پرسنلی شوید...

 آموزش فارسی و جامع عکاسی پرسنلی در آتلیه بصورت کامل از نورپردازی تا چاپ

از قدیم تا حال ، یکی از پر درآمدترین حرفه ها در زمینه عکاسی و استودیو،توانایی در گرفتن عکسهای پرسنلی دقیق،بی نقص و عالی است.

بسیاری از افراد این تصور را دارند که گرفتن عکس پرسنلی،کاری بسیار ساده و پیش پا افتاده است اما باید بگوییم این صحبت زمانی درست میباشد که ما تسلط کافی بر اجرا و گرفتن عکس پرسنلی داریم و میتوانیم یک عکس عالی بگیریم و آنرا ادیت نموده و نهایتا چاپ و به مشتری تحویل دهیم.

در زمینه یادگیری هنرهای عکاسی،همیشه اصولی وجود دارد که اگر آنها را یاد نگیریم و درست انجام ندهیم،بی شک به مشکلاتی برخورد میکنیم که برای رفع آنها یا باید :

  1. در اینترنت به گشت و گذار پرداخته و تمام پیشنهادات و مواردی را که هر شخصی گفته است بررسی و اجرا کنیم
  2. به سراغ دوستانی برویم که اغلب ممکن است رقیب کاریه ما باشند و تمام نکات را بدرستی به ما منتقل نکنند

با این حساب،مانی سافت با تدریس محمد ملکی،تمامی تلاش و همت خود را بر روی این موضوع میگذارند که هنرجوها باید همه چیز را برای ورود به بازار پردرآمد این هنر یاد بگیرند و تا زمان مشخص شده از حمایت مانی سافت جهت تکمیل خود استفاده نمایند.

حال بپردازیم به توضیحات و بخش مختلف این دوره که چه موارد آموزشی در آن گنجانده شده است :

مانی سافت فرض را همیشه بر این میگذارد که افراد ، هیچ چیز بلد نیستند ، این بهترین شرایط یادگیری است،بسیار از هنرجوهای مانی سافت با علم به اینکه میدانند ( همه چیز را همگان دانند ) ، باز هم دست از بروزرسانی و یادگیری هنرها و تکنیک های جدید بر نداشته و با مراجعه به مانی سافت و شرکت در کلاس و تهیه دوره ها ، خود را با سبک های جدید آپدیت و آشنا مینمایند.

اگر روزی تصویر کنید که همه چیز را بلد هستید و کار تمام است ، همین تصور موجب میشود که از یادگیری جا مانده و رقبای شما ، پیشی بگیرند که پیشی گرفتن همان از دست دادن مشتری های شما است.اگر در این فکر هستید مشتریان فعلی خود را نگه دارید و همچنان به مشتریان جدید خود بیفزایید،باید مانند حرفه ای ها درست آموزش دیده و همیشه آماده ارتقا سطح علمی خود باشید.

در این آموزش گرفتن عکس پرسنلی که مانی سافت ارائه داده است،آموزشها و مباحث زیادی فراتر از چیزی که در ذهن دارید و شنیده اید ، قرار گرفته است ، اغلب این آموزشها بیشتر تجربه و ترکیب با تکنیک میباشند.

[icon icon="icon: caret-square-o-left" color="#ffb961"] مشاهده کامل دموها در پایین

 

برای مشاهده توضیحات تکمیلی و خرید آنلاین اینجا کلیک کنید