سال 1397 اولین دوره آموزش ادیت عکس با نرم افزار کمرا راو برای عکسها و ادیتورها رو تولید کردیم. چند سال گذشت و با بررسی هایی که داشتیم متوجه شدیم که بهتره این دوره آموزشی رو از اول و به روشی دیگه دوباره ضبط کنیم. پس اینکارو انجام دادیم و الان سری جدیدش رو در سایت گذاشتیم و آموزشهای قبلی رو کاملا حذف کردیم.

دانلود سری اول جدید به صورت رایگان

این دوره جدید خیلی خاص و منحصربفرد شد چون با خود ادوبی به صورت همزمان در ارتباط بودیم و تمام تغییرات و قابلیت های جدید رو مرور کردیم. تصمیم گرفتیم که این دوره جدید کمرا راو رو در اکانت افرادی که دوره قبلی رو خریدن بزاریم. پس به صورت کاملا رایگان دوره آپدیت شد و الان دسترسی کامل بهش دارن. اگه این دوره آموزش آموزش کمرا راو 1، استانداردسازی با ادیت عکس و افزایش کیفیت رو از قبل خریدین، همین الان میتونید دوباره دانلود کرده و در هر دستگاهی براحتی مشاهده کنید.

سری دوم آموزش کمرا راو رو هم ساختیم

مگه میشه از یادگیری متوقف شد! سری دوم آموزش ادیت عکس با نرم افزار کمرا راو رو بنام رنگ شناسی تولید کردیم. درک خیلی بالایی از رنگ رو باهاش آموزش دادیم. همونطور که ما متوقف نمیشیم و عاشق یادگرفتن هستیم شما هم متوقف نشید و پا به پای ما بیاید. توضیحات دوره آموزش کمرا راو 2، برای تنظیم و درجه بندی رنگ عکس یا رنگ شناسی رو حتما ببینید.