چالش رنگهای اضافه قبل از چاپ در طراحی آلبوم دیجیتال عروس و داماد و عکس های استودیویی برطرف گردید.

طراحی آلبوم دیجیتال عروس و مبحث رفع مشکلات قرمز بودن قبل از چاپ

اگر تاکنون آلبوم های دیجیتال روز عروسی را پرینت نموده و یا به مشتری تحویل داده باشید،به نکته ای بسیار مهم برخورد نموده اید!اینکه چرا در اغلب عکسها با توجه به اینکه نورهای ما در استودیو و اتلیه درست تنظیم هستند اما عکسهایمان دارای رنگ قرمز و یا رنگ زرد بصورت روی کل عکس هستند؟

در این شرایط مطمئنا سریعا به سراغ ابزارهایی برای کم نمودن رنگ کلی کار رفته و با زجمت آنرا برطرف نموده اید اما بازهم بعد از چاپ مشکلات قرمز بودن عکس اتلیه ای را مشاهده میکنید.

اینبار به مرکز چاپ خود پیشنهاد وایت بالانس و یا تصحیح رنگ عکس خود را داده اید که اینکار اشتباه بزرگی است اگر شما بر روی تصحیح رنگ تسلط دارید و نیز اگر مانیتور مناسبی برای ادیت تصاویر دارید.

حال چه باید کرد؟

خیلی اوقات در زمان عکاسی در اتلیه و استودیو این اتفاق رخ میدهد،حال باید اینقدر تسلط داشته باشید که بدون هرگونه استرس و نگرانی مشکلات را برطرف نمائید.

محمد ملکی مدرس دوره های ادیت عکس و طراحی ژورنال در ایران،طی 12 دقیقه آموزشی بی نظیر را به هنرجوهای دوره طراحی ژورنال سطح اول ارائه داد که در آن قادر هستند این مشکل را براحتی در حد کمتر از یک دقیقه حتی با قابلیت تنظیم موضعی انجام دهند.

شما نیز به هنرجوهای ما بپیوندید و علم خود را آپدیت یا بروزرسانی کنید.

 

برای مشاهده دموها و توضیحات این دوره حرفه ای اینجا کلیک کنید

برای مشاهده دوره های تفکیک شده عکاسی و ادیت اینجا کلیک کنید

برای مشاهده پیشنهاد ما ( دوره جامع مدیریت آتلیه ) اینجا کلیک کنید