یکی از خدمات مانی سافت فروش نسخه اصلی نرم افزار فاینال کات پرو میباشد. پیشنهاد میکنیم به دلایل متعدد اگر امکان پرداخت هزینه آن را دارید حتما از نسخه اورجینال استفاده کنید چون مزیت هایی دارد.

چرا از نسخه اصلی فاینال کات پرو استفاده کنیم؟

نرم افزار فاینال کات پرو یکی از تولیدات شرکت اپل می باشد که در زمینه ادیت ویدیو به صورت حرفه ای میتوان از آن استفاده نمود. این نرم افزار در حال حاضر فقط بر روی دستگاه های خود شرکت اپل نصب می شود و امکان نصب روی ویندوز را ندارد. شرکت اپل تفاوتی را شامل میشود میان کسانی که نسخه اصلی این نرم افزار را با کرک شده یا غیر اصلی آن استفاده میکنند. در زیر به برخی از آنها اشاره میکنم :

  • امکان استفاده از Asset ها
  • نصب اتوماتیک کدک Codec ها و مکمل های جدید برای فرمت ها و دوربین های تازه تولید شده
  • دریافت اتوماتیک آپدیت نسخه جدید فاینال کات بدون نیاز به دانلود از سایت های دیگر
  • ارتباط مستقیم با بخش پشتیبانی برای رفع مشکلات نرم افزار
  • امکان دادن پیشنهادات جدید به تولید کننده.
    خود من وقتی کسی این جمله رو مینویسه یا میگه حرفی برای گفتن ندارم یعنی بدون معنی می بینمش اما پایینتر توضیحاتی بهت میدم که کاملا ذهنیتت عوض بشه.
  • عدم سوختن لایسنس اصلی نرم افزار

مدت استفاده و آپدیت فاینال کات پرو نسخه اصلی

شرکت اپل بر خلاف برخی شرکت های دیگر که لایسنس های خود را سالیانه تمدید میکنند، این امتیاز را به خریداران لایسنس اصلی نرم افزار خود میدهد که بمدت نامحدود بتواند از نرم افزار استفاده نماید. همچنین بجز استفاده، میتوانید نامحدود بار آنرا آپدیت نموده و مجدد روی دستگاه خود نصب کند.

پاسخ مستقیم اپل به مانی سافت

از اپل سوال پرسیدم که تا چه زمانی و چند بار میتونم از نرم افزارت با یکبار پرداخت استفاده کنم. جوابش رو بببیند : صفحه پاسخ اپل در واقع همون توضیحی که بالا دادم میشه جوابی که مستقیم بمن داده. پس یکبار لایسنس رو از ما خرید کنید و مادام العمر ازش استفاده کنید.

امتحان نسخه آزمایشی قبل از پرداخت

شرکت اپل میگه میتونی با نصب نسخه آزمایشی تا 90 روز از نرم افزارش با امکانات کامل استفاده کنی. برای دانلود این نسخه آزمایشی این صفحه نصب و دانلود فاینال کات پرو رو کلیک کن. بعد از اینکه نصبش کردی، اولین بار که اجراش کنی، 90 روز از همون لحظه شروع میشه و امکان نصب دوباره بعد از 90 روز نیست. اگه خواستی بعدش میتونی از ما ( مانی سافت ) لایسنس اصلی رو خریداری کنی.

ادامه تولید ویدیو بعد از اتمام 90 روز آزمایشی

فاینال کات پرو این قابلیت رو بهت میده اگه الان داری با نسخه 90 روز آزمایشی فیلم ادیت میکنی اگر تموم شد وقتی هزینه نسخه اصلی رو پرداخت کنی میشه همون پروژه ها رو ادامه بدی و مشکلی بخاطر اینکه با آزمایشی ادیت کردی پیدا نمیکنن.

چه تفاوتی بین نسخه اصلی با آزمایشی هست؟

تمام قابلیت های خود نرم افزار بدون هرگونه کم و کاست در نسخه آزمایشی کار میکنن. تنها تفاوتشون اینه که در نسخه پولی امکان دانلود کردن 1300 افکت و موزیک صوتی، ویدیو و تصاویری که بسیار با کیفیت هستند رو نداره البته مانع کار نمیشه و میتونید به ادیت ادامه بدین. اگر در نهایت تمایل به استفاده از نسخه آزمایشی نداشتید به راحتی متونید حذفش کنید.

ارائه پیشنهاد به فاینال کات پرو

بالاتر یه توضیح کوتاهی دادم که با خرید نسخه اصلی این نرم افزار میتونید به شرکت اپل یه پیشنهاداتی هم بدین. حالا این پیشنهادات چی هستن؟ 
فکر میکنم تا قبل این نمیدونستی که فاینال کات پرو فقط توسط شرکت اپل به این توانایی و قدرت نرسیده! بله. انبوه پیشنهادات و درخواست های مشتری های زیادی مثل شما از این شرکت باعث شده تا خیلی از امکاناتی که در نسخه های الانش داره بوجود بیاد. خیلی از مشکلاتش برطرف بشه. در هر نسخه جدید که آپدیت میکنه امکانات جدیدی اضافه میشه. اینها همش بخاطر همین پیشنهاداتیه که باورت نمیشد اما الان باید باور کنی. شرکت اپل یه لیستی داره بنام لیست آرزو که داخلش درخواست و پیشنهادات مشتری هاش رو ثبت میکنه و سعی میکنه کم کم با توجه به تکرار اون پیشنهادات به این نرم افزارش اضافه کنه. پس اگه لایسنس نسخه اصلی رو خریدی و پیشنهادی هم داشتی و نتونستی بهش بگی به ما بگو تا منتقل کنیم.

بهترین روش یادگیری ادیت فیلم با فاینال کات پرو

توی اینترنت تا دلت بخواد منابع آموزشی هست اما کدومشون اصلیه و واقعا روش ها رو درست بهت یاد میده مهمه. خیلی هاشون فقط برای جذب کردنه و بعضی دیگه برای تبلیغات. پیشنهاد میکنم این صفحه دوره های آموزشی فاینال کات مانی سافت رو حتما ببینی و از مرحله صفر به تسلط خوبی برس.

اگه سوالی داشتی پایین بنویس.