قوانین و مقررات استفاده از محصولات اموزشی مانی سافت

این حق شما میباشد که موارد زیر را با دقت مطالعه کنید و مد نظر بگیرید

مانی سافت مانند سایر مجموعه ها و تیم های بزرگ دیگر،دارای سیاست های کاری خود میباشد و شما میبایست آنها را بپذیرید تا عضوی از مانی سافت شوید.

  1. به همراه پکیج های آموزشی،تمامی افکت ها،برنامه ها فایلهای عکس ، فیلم ، صدا و هر آنچه که لازم دارید وجود دارد و لازم به مراجعه به هیچ سایت یا جای دیگری ندارید.
  2. تا اطلاع بعدی،به صورت نامحدود به آموزشها و فایلهای پکیج آموزشی خود دسترسی و هر زمان میتوانید دانلود بدون هزینه انجام دهید.
  3. محدودیتی در اجرای نرم افزارهای ارائه شده با پکیج های آموزشی نیست،مگر آنکه کرک آنها از کار افتد که گاها با نصب مجدد و از ابتدا برطرف خواهد شد.
  4. آموزشها قابلیت اجرا بر روی دو سیستم هستند که میتواند دو گزینه از ویندوز،مک را استفاده کنید.
  5. محدودیتی برای دریافت کدهای فعالسازی ندارید و هر زمانی که بخواهید میتوانید اقدام نمائید،پایان مدت پشتیبانی ارتباطی به دریافت کدها ندارد و مانع نخواهد شد.
  6. فایلهای برنامه ها و افکت ها بر روی هر تعداد سیستم که مایل باشید،میتوانید نصب کنید.
  7. از آنجایی که شما بابت پیوستن به مجموعه ی تیم مانی سافت،دارای پشتیبانی آموزشی هستید،میتوانید در مدت پشتیبانی با ارسال فایل و نمونه کارهای خود برای استاد،از راهنمایی ها استفاده و موجب ارتقا کار خود شوید.
  8. پشتیبانی شما از زمان دریافت اولین کد فعالسازی از سمت شما ، شروع خواهد شد
  9. میتوانید پکیج های متعددی خرید کنید و فعالسازی را انجام ندهید و در زمان مناسب اقدام کنید ، به این صورت مدت پشتیبانی پکیج ها با دیگری تداخل نداشته و براحتی میتوانید یکی یکی شروع کنید.