چه لپ تاپی برای طراحی فتوشاپ تدوین فیلم پریمیر تولید جلوه افترافکت بخریم؟

آیا اگر گرانترین لپ تاپ را برای طراحی و تدوین فیلم بخریم کافی است و همه ی نیازهای ما را تامین مینماید؟ خیر !

سازندگان لپ تاپ هیچ وقت دستگاهی تولید نمیکنند که تمام نیازهای شما را یکجا و برای مدت ها طولانی تامین کند،این سیاست تولید محصولات در بازار است ، با این صحبت ، ما باید بتوانیم انتخابی صحیح داشته باشیم تا بتوانیم برای مدتی کارهای طراحی و تدوین فیلم را توسط لپ تاپی که خریداری میکنیم اجرا نمائیم.

در انتخاب لپ تاپ برای طراحی و تدوین فیلم با فتوشاپ و پریمیر و افترافکت ، آیتم های متعددی وجود دارد و تنها قوی بودن و گران بودن لپ تاپ نمیتواند دلیل انتخاب باشد.

در این ویدیوی رایگان که مدت آن 75 دقیقه میباشد به روشی شناخت و انتخاب لپ تاپ را فرا خواهید گرفت که خود شما با وارد شدن به هر فروشگاه لپ تاپ بتوانید برای نیاز خود لپ تاپ را تولید کنید.

آموزش پریمیر پرو : بهترین لپتاپ مناسب برای تدوین فیلم و میکس و مونتاژ

نحوه مقایسه لپ تاپ

خیلی از علاقمندان به خرید و مقایسه ی لپ تاپ به دنبال راهی جهت مقایسه لپ تاپ هستید، بسیار ساده است، برای مقایسه وارد https://versus.com/en/laptop شوید بالا در کادر Search را جستجو کلیک کنید در ایتدا مدل اول را نوشته و از لیست انتخاب و اینتر کنید، سپس در کادر پایین تر مدل بعدی را وارد و تائید کنید جالب اینجا که تا 7 مدل را برای مقایسه میتوانید انتخاب کنید در نهایت کلید compare را فشار دهید، در نتیجه ی صفحه ی بعد، ابتدا مقایسه را خواهد آورد که با کلیک روی آن میتوانید همه ی گزینه ها را کنار هم بررسی کنید و پاینتر امتیازی که هر لپ تاپ گرفته است را با معیار Point نمایش میدهد که خیلی ملاک انتخاب فنی نیست ولی خب بسیاری کاربران در همه کشور در این نظرسنجی و امتیاز آن شرکت نموده اند.

راهنمایی نهایی پس از دیدن آموزش بالا

1. تیم مانی سافت به شما مدل معرفی نمیکند چون مدل بر اساس مشخصات حین آموزش و بودجه ی شما باید تعیین شود، مدلها فراوان هستند و اغلب ممکن است با بودجه ی شما سازگار نباشند

2. تصمیم نگیرید که لپ تاپ برای 10 سال آینده کارآمد باشد، حداکثر روی 3 تا 4 سال برنامه ریزی کنید

3. لپ تاپ برای تدوین با پریمیرپرو، داوینچی، اوید، افترافکت، با لپ تاپ برای برنامه های سه بعدی متفاوت است، در آموزش به این موضوع اشاره ی کامل شده است. پس اینگونه فکر نکنید که یک لپ تاپ بگیرم تا همه نیازها را بدون استثنا بخوبی برای من انجام دهد.

4. پیشنهاد میکنیم که اگر قصد انجام هزینه ی حدود 25 میلیون به بالا برای لپ تاپ در نظر دارید و امکان اینکه جابجایی را در کار خود حذف و در یک محل کار کنید را داشته باشید، با مشاوره قطعات سیستم میکس و تدوین فیلم با پریمیر و افترافکت و داوینچی نتیجه ی بهتری را خواهید گرفت و از خرید لپ تاپ صرف نظر کنید.


اگر یک سیستم و لپ تاپ با مشخصات خیلی شبیه بهم را مقایسه کنیم، قدرت سیستم بسیار بسیار بالاتر خواهد بود ضمن اینکه براحتی قابل ارتقا و افزایش توانایی.