برای ساخت منو در دی وی دی و بلوری باید از ادوبی انکور استفاده نمود،این نرم افزار مختص به ساخت منوی هوشمند فیلم و رایت دی وی دی و بلوری بعد از پریمیرپرو است.

منو در تدوین حرفه ای چیست ؟ اموزش انکور و ساخت منو برای فیلم

یکی از جذابترین تکنیک هایی که هر تدوینگر بوسیله آن می تواند شروع کار خود را به رخ مشتری و همکاران بکشید طراحی منو برای شروع فیلم است.

حتما تا بحال دی وی دی و سی دی هایی از مراسمات و نمونه کارها ها را دیده اید که پس از قراردادن دی وی دی ویدئو ابتدا تصویری از فیلم و یا یک یا چند عکس متحرک طراحی و جذاب نمایش داده شده و بخش های مختلفی از مراسم نیز در تصاویر کوچکتر که می توانیم با کنترل آنها را انتخاب و پخش شوند را نمایش می دهد،دیده اید.

با طراحی کردن منو برای فیلم بر روی دی وی دی و بلوری که در اغلب همایش ها و گزارشات و مراسمات انجام میشود،به مخاطب این امکان را میدهید که وی بتوانید از سکانس از مراسم یا پروژه را با سرعت انتخاب و مشاهده کند.

این آکادمی طراحی این منوهای دی وی دی در لیست مباحث آموزشی دوره حرفه ای خود قرار داده است و هنرآموزان این دوره می توانند از این تکنیک کاربردی در کارهای خود استفاده و نمره بالاتری را از مشتریان خود دریافت نمایند.

صفحه این پکیج آموزشی و مشاهده پیش نمایش و توضیحات اینجا کلیک کنید