افکت ردجاینت یکی از بهترین افکت ها و جلوه های ویژه ای است که برای افترافکت و پریمیرپرو تولید شده و به ساخت کلیپ زیبایی خاصی میدهد.

همخوانی افکت های شرکت ردجاینت با ویندوز ۱۰

طی خبری که از سوی سایت شرکت ردجاینت برای اعضاء خود ارسال گردید٬تمامی محصولات شرکت ردجاینت همخوانی با ویندوز ده را در خود ایجاد نموده و کاربران بدون داشتن نگرانی میتوانند از افکت های ویدئویی در تدوین فیلم خود استفاده نمایند.

افکت سینمایی ردجاینت Red Giant به قدری توانمند است که 90 درصد شرکت های سینمایی هالیوودی از مجموعه افکت های آن استفاده میکنند.

این افکت نیز مانند افکت های دیگر در افترافکت و پریمیرپرو ، را میتوان بر روی کلیپ ها قرار داد اما نکته جالب اینکه برای کار با آن افراد متوسط میتوانند بر روی کلیپ ها گذاشته و تاثیر آنرا بررسی کنند و افراد حرفه ای که توسط مانی این افکت حرفه ای یعنی ردجاینت را آموزش دیده اند کارهای بسیار خاص و خیره کننده را میتوانند انجام دهند.

دیگر دوره آن گذشته که افکت را بر روی کلیپ بگذاریم و رها کنیم،افکت های امروزه در افترافکت و پریمیرپرو ، دارای تنظیمات خیلی خاصی هستند که از دید افراد متوسط و تدوینگران معمولی نهفته است،این رازها را مانی سافت در پکیج های اموزشی و ویدیویی خود ارائه نموده.

نکته مهمی که باید در تدوین فیلم و تولید فیلمهای سینمایی و کلیپ در نظر بگیرید اینکه،هیچوقت نباید فیلمها و کلیپ ها را بصورت خام و بدون اینکه تصحیح نور و رنگ انجام شده باشند،به مشتری تحویل دهید،یکی از هنرهای این افکت یعنی ردجاینت،تصحیح رنگ و نور فیلم و کلیپ میباشد.

افکت ردجاینت یکی از بهترین افکت ها و جلوه های ویژه ای است که برای افترافکت و پریمیرپرو تولید شده و به ساخت کلیپ زیبایی خاصی میدهد.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید،سمت چپ ویدیو اصلی و سمت راست استفاده از افکت ردجاینت Red Giant میباشد که چقدر موثر و جذاب است.

شرکت ردجاینت دارای محصولات متنوعی است که تماما در زمینه تدوین فیلم و جلوه های ویزه میباشد برای مشاهده سایت اصلی اینجا کلیک کنید

 در صفحه زیر تمامی پکیج های مانی سافت را که بوسیله انها در هر کشوری که هستید میتوانید در این زمینه وارد کار شوید،را مشاهده کنید.

اگر به تصحیح رنگ سینمایی علاقه دارید اینجا کلیک کنید

اگر قصد شروع تدوین فیلم سینمایی از ابتدا را دارید اینجا کلیک کنید

 مشاهده پیش نمایش و توضیحات و خرید آنلاین همه پکیج های ما اینجا کلیک کنید

اگر قصد خرید لایسنس اصلی افکت ردجاینت  Red Giant را دارید اینجا کلیک کنید