در پکیج آموزش مقدماتی پریمیر و زمان تدوین فیلم با پریمیر به تکرار نیاز پیدا خواهیم نمود سورس کلیپ ها را در پروجکت پریمیر پیدا کنیم و یا از پروجکت پریمیر آنها را جایگذاری ایندکس کنیم

آموزش پریمیر آپدیت شد.پیدانمودن سورس کلیپ و جایگذاری دوگانه

در این آموزش مقدماتی پریمیر که در پکیج آموزش پریمیر تدوین واقعی فیلم توسط مانی سافت ارائه شد به نکاتی اشاره نمودیم که هر چند ساده ، اما در زمان تدوین فیلم با پریمیر به آنها برخورد خواهیم نمود که میتوانند راه کاری برای ما در پریمیر باشند.

همچنان در بخش آموزش مقدماتی پریمیر هستیم و داریم سعی میکنیم که پریمیر را در پکیج آموزش پریمیر به شما معرفی کنیم تا کم کم وارد تکنیک های اصلی پریمیر شویم.

گزینه ای مانند Reavel in Project در پریمیر به ما کمک میکند تا بتوانیم هر میدیایی را که در تایم لاین پریمیر از آن استفاده نموده ایم،به صورت سورس کلیپ در پروجکت پریمیر پیدا کنیم که همین نکته کمک فراوانی به تدوین با پریمیر مینماید.

گزینه ی دیگری مانند insert به ما کمک میکند که بتوانیم از پروجکت در پریمیر بصورت مستقیم هر میدیا یا سورس کلیپی را در تایم لاین پریمیر قرار دهیم.

گزینه دیگری مانند overwrite شبیه به Insert بوده،وظیفه ی قرار دادن میدیاها در تایم را بعهده دارد اما با این تفاوت که در تایم لاین پریمیر هر کجا که پلی هد Playhead قرار داشت از آن به بعد میدیا را درج مینماید.

درک این موضوعات توسط دیدن آموزش ویدیوی پریمیر در پکیج اموزش پریمیر بهتر خواهد بود.

هنرجوها هم اکنون از پکیج آموزش تدوین فیلم در حال تولید دانلود نمایند.