در این پکیج آموزش پریمیر به انواع کلیپ ها در تدوین فیلم و تدوین فیلم با پریمیر آشنا خواهید شد و دید بسیار کاملی از زیر کلیپ های اصلی خواهید داشت.

پکیج آموزش پریمیر آپدیت شد.معرفی انواع کلیپ و زیر کلیپ

وقتیکه وارد دنیای تدوین فیلم میشویم اگر بخواهیم مانند مبتدی و نیم حرفه ای ها شروع به کار کنیم بدون شک به مواردی مانند افکت گذاشتن و چیدمان پروژه ها اکتفا خواهیم نمود.

برفی تصور میکنند که خب چون در حال تدوین فیلم عروسی هستند به همین حد باید اکتفا کنند اما این دسته از افراد باید بدانند که وقتی میگوییم تدوین فیلم ، این هنر تمام شاخه های تدوین مانند 

  1. مستندسازی
  2. میکس فیلم عروسی
  3. ساخت موزیک ویدیو
  4. تولید ویدیو
  5. تدوین فیلمهای سینمایی در حد هالیوود و...

میشود و مرزی برای اصول تدوین شناخته نشده است.

اولین اصولی که یک تدوینگر باید با آنها آشنا شود این است که بداند چه نوع کلیپ هایی در تدوین وجود دارد در واقع اینها اول اصطلاح هستند و بعد اصولی هستند که بدون شک شما باید یاد بگیرید.

کلیپ ها در تدوین فیلم به دسته هایی مانند :

  1. سورس کلیپ
  2. کلیپ نمونه
  3. مسترکلیپ
  4. ساب کلیپ هستند 

در این آموزش پریمیر که 28 دقیقه میباشد و مانی سافت تمام سعی خود را نموده که همانند پکیج فاینال کات خود،هنرجو را به سطح بسیار بالایی برساند.

همانطور که تا قبل از این بسیاری از هنرجوهای مانی سافت بجز ایران،در کشورهای بسیاری دیگر با دیدن آموزشها وارد کارهای تیمی شده و کسب درآمد میکنند،تمام دید ما این است که این هنرجوها باید از بسیاری افراد دیگر دارای سطح توانایی بالاتری باشند.

این دید مانی سافت است که موجب شده که برند برتر آموزش های هنر عکس و فیلم از دید مشتریانش گردد.

هم اکنون میتوانید از پکیج آموزش پریمیر در حال تولید این 28 دقیقه را دانلود کنید