در پکیج آموزش پریمیر مبحث حرفه ای کار با زمان و پیچ صدا و حرکت معکوس که محال است در هر پروژه ای استفاده نکنیم،این تکنیک ها موجب خلق صحنه هایی خاص در پریمیرپرو خواهیم شد.

پکیج آموزش پریمیر آپدیت شد.21 دقیقه مبحث زمان و پیچ صدا

وقتی که به دنیای تدوین فیلم با پریمیر وارد میشویم یکی از زیباترین بخش های آن کار با زمان و کنترل سرعت است.

در پکیج پریمیر به مدت 21 دقیقه مطابق این خبر،همچنان در بخش رازها و اصول پنجره پروجکت هستیم و هنوز وارد سکانس پریمیر و جزئیاتش نشده ایم که همین موضوع مخاطبان مانی سافت را متعجب نموده که چرا هنوز وارد سکانس نشده !

اعتقادی که مانی سافت در آموزش پریمیر دارد،موفقیت بدون قید و شرط هنرجو یا کسی است که اعتماد نموده و کسب و کارش را بر مبنای روش تجاری مانی سافت قرار داده،پس مانی سافت نیز با این دید،خود را متعهد نموده که بسیار عالی در چهارچوب هر پکیج لازم را ارائه دهد.

پریمیر بسیار فراتر از چیزی است که افراد یا 90 درصد تدوینگران در حال تولید ویدیو یا ساخت فیلم با آن هستند،همین بس که تا این لحظه از پکیج پریمیر مانی سافت و بعد از گذشت حدود 5 ساعت،هنوز وارد سکانس پریمیر نشده ایم !

مبحث مدیریت زمان در پریمیر،موضوعی جدانشدنی است،ما میتوانیم سرعت کلیپ را زیاد کنیم،میتوانیم سرعت کلیپ را کاهش دهیم،میتوانیم پخش کلیپ را معکوس کنیم،میتوانیم صدایی که حاصل کاهش یا افزایش سرعت فیلم در پریمیر را تا حدودی تصحیح و اصطلاحا پیچ ها یا امواج آنرا بهتر نمائیم.