22 دقیقه آموزش شروع کار با افکت کنترل یکی از مهمترین بخش های پریمیرپرو که در تدوین فیلم بسیار موثر و پر کاربرد است و میبایست با قابلیت های آن بخوبی آشنا شویم.

پکیج آموزش پریمیر آپدیت شد.22دقیقه درک افکت کنترل در شروع

پکیج آموزش پریمیر به سبکی کاملا واقعی،همچنان مسیر تکامل و موفقیت خود را به خوبی طی مینماید.

مبحث افکت کنترل یا پنجره ای در پریمیر که وظیفه کنترل و تنظیمات افکت های اجرا شده روی میدیاها مانند ویدیو،عکس و صدا را به عهده دارد،دارای توانایی های خیلی زیادی بوده و همین امر موجب میشود یک تدوینگر فیلم با پریمیر براحتی عملیات تدوین را انجام دهد.

در تدوین فیلم با پریمیر،توسط افکت کنترل عملیات زیادی را در دست داریم،مانند امکان جابجا نمودن کلیپ ها در کار نهایی ، تغییر اندازه یا کوچک و بزرگ نمودن ، زوم این و زوم اوت نمودن ، چرخش ویدیو ، استفاده از قابلیت رفع نسبی چشمک زن نور در ویدیو.

همه ی صحبت ما این است که تدوینگر فیلم باید شناخت کامل داشته باشد و به دیدن چند منو و آشنایی اولیه اکتفا نکند،اما تدوینگر در پریمیر چگونه میتواند ذهن خود را در این ابتدای راه فراتر ببرد؟ بدون شک این وظیفه ی مانی سافت است که مانند پکیج های موفق دیگر خود،تدوینگر را به فراتر از تصورات ذهنیش ببرد و پریمیر را آنطور که باید به او معرفی کند.

تا این مرحله از پکیج آموزش پریمیر و تدوین واقعی فیلم ذهن شما را آماده نموده ایم تا بتوانید ادامه سنگین هنر تدوین فیلم با پریمیر را درک کنید و پله پله درهای جدیدی را به روی شما باز خواهیم نمود.

بسیاری از تدوینگران فیلم با پریمیر،به پنجره افکت کنترل بسیار ساده نگاه میکنند و تصور دارند که یک موشن ، اسکیل ، روتیشن ، انکور ، فلیکر مگر چه دارد که بتواند توجه مرا بیشتر جلب نماید!!! اشتباه تدوینگر همینجاست ، البته شاید حق داشته باشد که اینگونه بیندیشد و فراتر نرود چون ممکن است همین مقدار آموزش دیده باشد.

بدانید که پنجره افکت کنترل پریمیر توانایی های بسیار بالایی دارد که در آینده ی آموزش پریمیر مانی سافت شاهد این اتفاقات و ارتقا علمی خواهیم بود.

هنرجوها میتوانند فایل شماره 21 بمدت زمان 22 دقیقه را هم اکنون دانلود نمایند.اهده پکیج آموزش فاینال کات