شروعی موفق از شناخت قوانین ویدیو افکت در تدوین فیلم با پریمیرپرو که با گذراندن این قسمت نه تنها ویدیو افکت در پریمیر را میشناسید بلکه با روشهای جدید تولید افکت سفارشی ، سرعت و کیفیت را بالا خواهید برد.

پکیج آموزش پریمیر با 45 دقیقه آموزش ویدیو افکت اما...

ویدیو افکت یکی از بخش های مهم در نرم افزار پریمیر است که به کمک آن جلوه هایی خاص به کلیپ ها و عکسهای و مدیاهایی که در ترک های ویدیویی قرار میگیرند،اعمال میشود.

در این پکیج آموزش پریمیر ابتدا با اینکه ویدیو افکت چیست آشنا میشوید،سپس خواهید دانست که قرارگیری افکت ها در پریمیر دارای قانونی است که برخی افکت ها را میتوان جابجا نمود و برخی را نمیتوان.

نکته مهمی که در ویدیو افکت پریمیر وجود دارد اینکه ، با تغییر چیدمان هر افکت در پنجره افکت کنترل ، آن افکت تاثیر متفاوتی به حالت قبلی خود اعمال میکند یعنی اگر افکت فلیر بالای یک ترک ویدیو باشد نورانی است اما اگر به زیر افکت دیگر برود نورانی بودن خود را از دست خواهد داد.

با مچ فریم آشنا خواهید شد که توسط آن میتوانیم در شرایطی خاص مقایسه ای عالی از فریمی که افکت روی ان اعمال شده را با فریم اصلی خود داشته باشیم ، این قابلیت به ما کمک میکند که در پریمیر بتوانیم قبل و بعد یک فریم را براحتی در کنار یکدیگر داشته باشیم.

قابلیت جدیدی که در پریمیر ایجاد شده توانایی در غیر فعال نمودن همه افکت های موجود در سکانس با یک کلیک است.بسیاری اوقات لازم میشود که تمامی افکت های اعمال شده در میدیاهای یک تایم لاین را برای بررسی دقیقتر مشکلات و تاثیر در کار غیر فعال کنیم.

وقتی مدتی از یادگیری تدوین شما بگذرد و وارد دنیای حرفه ای تدوین فیلم با پریمیر شوید،با موضوعی مانند تکراری بودم مراحل تولید افکت های مشابه روبرو خواهید شد،مانی سافت در این مرحله به شما میآموزد که چگونه از یک افکت زیبا یا چند افکت که با زحمت آنها را ساخته اید،یک افکت کامل و بی نقص تولید کنید و از این افکت برای پروژه های بعدی در روزهای آینده نسخه پشتیبان داشته باشید تا حتی در بدترین شرایط خرابی ویندوز یا حذف پریمیر ، براحتی از آنها استفاده کنید.

تهیه پکیج آموزش پریمیر و تدوین واقعی فیلم با تدریس محمد ملکی را به شما توصیه میکنیم.