در پکیج آموزش فارسی پریمیر طی 78 دقیقه درک کاملی از نحوه عملکرد ترنزیشن در تدوین فیلم پیدا خواهید نمود و میتوانید جذابیت تولید کلیپ و حرفه ای بودن را تجربه کنید.

پکیج آموزش پریمیر با 78 دقیقه آموزش ترنزیشن در تدوین فیلم

ترنزیشن یک افکت انتقالی است که در تدوین فیلم برای رفتن از یک کات به کات دیگر در پریمیر استفاده میشود.

ترنزیشن در پریمیر دارای تنوع فراوانی است ، محل قرارگیری ترنزیشن در پریمیر در جاهای مختلفی مانند شروع کلیپ ، انتهای کلیپ،میان دو کلیپ میباشد.

ترنزیشن در پریمیر یک نوع افکت است که برای انتقال صحنه به صحنه کاربرد دارد.

در خود پریمیر ترنزیشن های فراوانی وجود دارد ، علاوه بر آنها ، تعداد بسیار زیادی ترنزیشن نیز به صورت جداگانه میتوان بر روی پریمیر نصب نمود.

محمد ملکی مدرس محصولات ادوبی و فاینال کات در ایران ، اجرای ترنزیشن در تدوین فیلم را به فرود و پرواز یک هوایپما در باند فرودگاه تشبیه مینماید و به این روش یک بار برای همیشه آنرا درک خواهید نمود.

شاید از دید برخی افراد ترنزیشن مبحث ساده ای باشد اما هر چه که در تدوین فیلم با پریمیر جلوتر میروید به اهمیت آن بیشتر پی خواهید برد.

امروزه بسیاری افراد به جهت ناتوانی در ساخت ترنزیشن اختصاصی خود ، به سراغ ترنزیشن های آماده میروند که البته بسیار شیک و جذاب نیز هستند.

این آموزش که 78 دقیقه میباشد ( فکر کنید مگر ترنزیشن چی داره که بیش از یک ساعت در موردش آموزش دادیم ؟ ) در پریمیر بوده و همه نکات مورد نظر و حتی نصب جداگانه نسخه رایگان بسیار حرفه ای ترنزیشن در پریمیر را شامل میشود.