آموزش فارسی فاینال کات و مبحث سینک صدا و چند دوربین به سبک مانی سافت را میتوان جزء معدود آموزشهایی دانست که شما را بدون شک در تدوین فیلم با فاینال کات به موفقیت میرساند.

11دقیقه آموزش فارسی فاینال کات مبحث سینک صدا و چند دوربین

یکی از تکنیک های جذابی که در تدوین فیلم با فاینال کات وجود دارد و محمد ملکی نیز به آن تاکید فراوان دارد،مبحث سینک صدا در فاینال کات به همراه تنظیم تصاویر چند دوربین است.

در اغلب موزیک ویدیوها و فیلم هایی که در مراسمات تصویربرداری میشود،برخی صحنه ها همزمان با چند دوربین و از چند زاویه گرفته میشوند که بعد از تصویربرداری میبایست خیلی خوب با هم هماهنگ شوند به گونه ای که احساس نا هماهنگی به مخاطب ندهند.

فاینال کات بعنوان یکی از برترین نرم افزارهای تدوین فیلم بسیار جذاب و کاملا متفاوت عملیات تدوین فیلم چند دوربین را همزمان انجام میدهد به نحوی که تدوینگر در فاینال کات اصلا احساس خستگی نمیکند.

در این آموزش که کاملا رایگان است،با تصاویری که محمد ملکی مدرس محصولات ادوبی به صورت آزمایشی گرفته است،شما براحتی میتوانید درک خیلی خوبی از فاینال کات بدست بیاروید مخصوصا اینکه چگونه در فاینال کات سینک صدا را همزمان با تصاویر چند دوربین هماهنگ کنیم.