آموزش فارسی فاینال کات توسط مانی سافت نکاتی حرفه ای را به شما می آموزد،در این آموزش یاد خواهید گرفت که چگونه نوشته سه بعدی در فاینال کات تولید و آنرا زیبا کنیم.

11دقیقه آموزش فارسی فاینال کات و تولید نوشته سه بعدی

باورش سخت است اگر به شما بگوییم که در فاینال کات میتوانید نوشته های سه بعدی عالی تولید کنید آنهم بدون نصب پلاگین یا افکت جانبی.

بله ، هر چقدر که با فاینال کات بیشتر آشنا میشویم به قدرت و توانایی های برتری که نسبت به نرم افزارهای دیگر دارید،بیشتر پی میبریم و بیشتر راغب میشویم که به سراغ آن برویم.

به شما پیشنهاد میکنیم با هر نرم افزاری که تدوین فیلم انجام میدهید،نگاه ویژه ای به آموزش فاینال کات مانی سافت داشته و ویدیویهای نمایشی آنرا مشاهده کنید.

ساخت نوشته سه بعدی در نرم افزارهای تدوین فیلم بدون افکت جانبی،در سایر برنامه ها،غیر ممکن است الی فاینال کات،براحتی و با سرعت خیلی بالا میتوانید ضخامت،رنگ،سایه،عمق و هر آنچه که نیاز است را در فاینال کات بسازید.

نوشته های سه بعدی بخشی از زیبایی پروژه های ویدیویی هستند که قراردادن در ویدیو،موجب بالاتر رفتن کلاس تولید ویدیو میشود.

.در سایر برنامه ها اگر بخواهیم نوشته های سه بعدی تولید کنید باید در افترافکت با پلاگین المنت تری دی اینکار را اینجا دهیم که پکیج آموزشی جامع آنرا نیز تولید نموده ایم،اما اینک در خود فاینال کات و بدون هرگونه افکت جانبی.