از پارتیکل در افترافکت به هدف تولید ذرات معلق و تولید صحنه های خاص و تقریبا واقعی استفاده میشود.

13 دقیقه آموزش پارتیکل در افترافکت

آموزش پارتیکل در افترافکت،شما را به مرحله ای میرساند که بسیاری شرکت های فیلمسازی در دنیا در حال تولید تکنیک های سینمایی با پارتیکیولار Particular هستند.

در این آموزش پارتیکل در افترافکت،یاد میگیرید که برای اجرای پارتیکل ابتدا باید یک لایه تک رنگ از نوع سالید Solid به هر رنگی ایجاد نمائید.سپس در افکت های افترافکت به دنبال مجموعه Trapcode رفته و افکت particular را بر روی لایه ایجاد شده اعمال میکنید.

در نسخه 13.1.0 که در این آموزش پارتیکل برای افترافکت،توضیحات مفصل با تکنیک های حرفه ای آموزش داده میشود،محیطی جدید و گرافیکی شبیه به افکت ردجاینت مجیک بولت طراحی شده است تا شما بتوانید خیلی عالی نسبت به تولید 8 دستور کاملا حرفه ای که یکی از آنها پارتیکل است،اجرا کنید.

در گذشته و نسخه های قدیمی تر پارتیکل برای افترافکت،این محیط جذاب و گرافیکی وجود نداشت و کاربر میبایست با تسلط و تمرین بیشتر ذرات معلق را ایجاد مینمود،اما با طراحی محیط جدید در پارتیکل برای افترافکت،کاربر خیلی بهتر میتواند کار تولید ذرات معلق در افترافکت را انجام دهد.

نکته جالب اینجاست که وقتی اسم پارتیکیولار می آید همه تصویر میکنند که باید ذرات معلق مانند گرد و غبار یا باران و برف درست کنیم،البته این درست است اما موضوع خیلی فراتر از ایجاد چنین مواردی است و میتواند بر روی رنگ ها و اشکالی که در حال معلق شدن در افترافکت هستند،کنترل کامل داشت.

مشاهده فیلمها و توضیحات آموزش افترافکت اینجا کلیک کنید

تفاوت اصلی مانی سافت با تمام تیم های دیگر تولید آموزش
مانی سافت بر اساس تجریبات مدرس خود ، محمد ملکی ، اقدام به تولید و ارائه آموزش مینمایند،در این سبک آموزش،تکنیک ها و اصولی را که توسط ایشان فرا خواهید گرفت،طی سالها تجربه و تمرین بدست آمده و چیزی نیست که شخص دیگری بتواند به شما آموزش دهد،پس قرار است با اعتماد به مانی سافت،واقعیت هایی را آموزش ببینید که جایی آنها را ارائه نمیکند،تضمین مانی سافت نیز ، موفقیت شماست،با دیدن ویدیوهای پیش نمایش در اینجا کلیک کنید و آموزشهای تک در اینجا کلیک کنید ، به این واقعیت پی خواهید برد.