به زودی تخفیفات دائمی محصولات آموزشی مانی سافت غیر فعال شده و فقط در شرایطی خاص تخفیف به صورت کوپن ویژه ارائه میشود.

[row gutter="small" column_margin_small="no"] [column size="1/2"]سلام و احترام

نظر به اینکه در طی مدتی که گذشت ، مانی سافت با ارائه تخفیفات دائمی خود به کسانی که حتی یکی از پکیج ها را خریده باشند ، این فرصت را ایجاد نمود.

حال با توجه به ایجاد سیستم کوپن تخفیف که در شرایط خاصی به شما عزیزان اعلام خواهد شد،تخفیفات دائمی تا اطلاع بعدی غیر فعال میگردند.

اما با توجه به اینکه برخی تمایل به تهیه آموزشهای تجاری و فارسی مانی سافت دارند ، فرصتی تا تاریخ 15-11-1397 ایجاد گردیده تا بتوان از آخرین فرصت نیز استفاده نمود،پس از تاریخ مذکور تخفیفات دائمی که گاها رقم بسیار بالایی نیز میباشد ، حذف و امکان خرید به آن صورت نخواهد بود.

البته تخفیف به ازاء دانلود در برخی پکیج ها پابرجا و فعلا دائمی است.

خوشا بحال آنانکه تا قبل از این و تا تاریخ مذکور از فرصت استفاده نمایند.

مد نظر داشته باشید که اگر درخواست خرید چندین پکیج بصورت یکجا را داشته باشید با هماهنگی بخش فروش میتوانید تخفیف مجزایی دریافت نمائید

[/column] [column size="1/2"]takhfif2 renew22bahman[/column] [/row]

 

با توجه به استقبال جمع زیادی از عزیزان ، مهلت تهیه پکیج های انحصاری و تجاری مانی سافت تا 22 / 11 / 1397 تمدید گردید

 

[calltoaction align="center" title="از فرصت باقیمانده تا تاریخ 22-11-1397 استفاده کنید" title_color="#ffffff" button_text="کلیک کنید" button_link="https://www.manisoft.ir/courses" button_color="#1a7eff" button_background="#ffffff" color="#7ad8f0" background="#0584ff"]از صفر به تسلط بسیار عالی خواهید رسید آنهم در کمتر از 14 روز در منزل و محل کار خود[/calltoaction]