آموزش پریمیرپرو آموزش حرفه ای پریمیرپرو به فارسی

آموزش حرفه ای میکس فیلم با پریمیرپرو

در دنیای تدوین فیلم ، نرم افزارهای زیادی وجود دارد که هر کاربری باید با توجه به نیاز خود ، یکی از آنها را انتخاب کند،در میان این نرم افزارهای تدوین فیلم ، برترین های آنها پریمیرپرو و فاینال کات میباشد.

نرم افزار ادیوس یک نرم افزار نیمه حرفه ای است که بیشتر برای کارهای عادی بوده و یکی از دلایل دیگر استفاده آن وجود کلیپ های بازاری و اتوماتیک و یا آماده آن می باشد و بدانید که ادیوس به تنهایی کار زیادی ازش ساخته نیست چرا که هیچ نرم افزاری به تنهایی نمیتواند تمام نیازهای شما را اجرا کند و دلیل خوب بودن پریمیرپرو این است که شرکت ادوبی تمام نرم افزارهای خود را به یکدیگر متصل نموده و به این صورت توانایی شما را بسیار بالا میبرد.

به شما کمک خواهیم نمود نرم افزار ادوبی پریمیرپرو را آنچنان حرفه ای بیاموزید که تا فکر تغییر نرم افزار به سرتان نزند ٬‌ البته این صحبت ما به دلیل توانایی نامحدود نرم افزار پریمیرپرو می باشد.

برخلاف صحبت بسیاری از افراد که مثلا پریمیرپرو سخت است ٬‌ سنگین است و... باید بگوییم که در کشور ما اغلب کسانی که به تدوین فیلم مشغول هستند متاسفانه تدوین و میکس فیلم را بصورت غیر اصولی یاد گرفته اند مثلا هر بخشی را از کسی فرا گرفته و همچنین گرفتار کسانی شده اند که همان اشخاص به اصطلاح مدرس ٬ خودشان در حال یادگیری بوده و فقط چند سی دی آموزشی را مشاهده نموده اند ٬ حال آنکه اگر پریمیرو و نرم افزارهای ادوبی را واقعا حرفه ای یاد بگیرید و با رمز و رازهای آنها آشنا شوید خواهید دانست که از هر نرم افزار دیگر شیرین تر و همچنین حرفه ای تر است.

اگر آموزش پریمیرپرو را حرفه ای یاد بگیرید شک نکنید کلیپ اسپرت ٬‌ کلیپ اختصاصی با هر موزیک را مانند حرفه ای ها براحتی انجام خواهید داد.

برای اینکه به باور برسید که پریمیرپرو واقعا همان چیزی است که باید آنرا انتخاب کنید،به صفحه زیر وارد شده و تمام ویدیوها را دانلود کنید و بعد تصمیم بگیرید.

ویدیو های زیر را مشاهده کنید

 

برای مشاهده توضیحات و خرید کلیک کنید