با آپگرید نمودن برنامه اصلی دوربین های عکاسی دی اس ال آر کارکرد آنرا بهبود بخشید.

24 دقیقه آموزش فارسی آپدیت برنامه و فرم ویر دوربین عکاسی DSLR

تولیدکنندگان دوربین های عکاسی دی اس ال آر مانند کانن و نیکون،بعد از آنکه یک مدل دوربین را در بازار ارائه نمودند،مدتی پس از استفاده توسط مصرف کنندگان مانند عکاس ها،مشکلاتی در دوربین ها مشاهده میشود.

تولیدکننده دوربین عکاسی این مشکلات را از سمت عکاس ها و مصرف کنندگان دریافت نموده و با بررسی آنها ، یک نسخه نرم افزار بنام فرم ویر Firmware که برای هر دوربین و هر مدل کاملا جداگانه میباشد تولید میکند و در اختیار مصرف کننده یا عکاس قرار میدهد.با نصب برنامه اصلی بر روی خود دوربین،برخی مشکلات قبلی که ممکن است شما از آنها خبر نداشته باشید و یا شاید مدت ها در ذهن داشته اید که ای کاش این مشکل فنی برطرف میشد،توسط این آپدیت فرم ویر ممکن است برطرف گردد و شما دارای هزینه ای از سوی شرکت تولیدکننده دوربین نخواهید شد.

حال چگونه این آپدیت و بروزرسانی انجام شود؟

با این آموزش که مدت زمان آن 24 دقیقه است،اصول ارتقا و آپدیت نسخه اصلی برنامه دروبین های کانن را فرا خواهید گرفت و با اندکی دقت میتوانید دوربین های نیکون را نیز اپدیت نمائید چرا که روش یکی میباشد.

همیشه نسخه برنامه های دوربین خود را آپدیت کنید تا برخی مشکلات کارخانه ای و فنی برطرف شده و کارکرد دوربین بهتر شود.

این آموزش کاملا از صفر شروع شده ، فریم ویر را بررسی نموده،نسخه اصلی را برای هر مدلی دریافت نموده،آنرا نصب و خواهید نمود.

برای خرید اموزش اینجا کلیک کنید

همیشه آپدیت باشید.

سوالی داشتید در پایین بپرسید.