مانی سافت یکی از زیر شاخه های شرکت توسعه افزار مانی میباشد که فعالیت خود را از سال 1392 آغاز نمود و هدف از شکل گیری آن، انتقال دانش و تجربیات مرتبط با عکس و فیلم به علاقمندان میباشد.

 • وظایف
  ما پکیج های آموزشی در زمینه عکاسی، طراحی، ادیت عکس، فیلمبرداری، تدوین فیلم و جلوه های ویژه را تولید میکنیم تا افراد به صورت پله پله یا قدم به قدم بتوانند وارد مسیر صحیح یادگیری شده و در نهایت به تخصص و درآمد برسند.
 • هدف
  ایجاد سریعترین و دقیقترین روشهای آموزشی برای رسانیدن علاقمندان به اهداف خود.
 • آموزشهای خالص
  محصولات آموزشی مانی سافت، دوبله و زیر نویس و شبیه نمونه های خارجی نیستند، بلکه توسط شخص آقای محمد ملکی تدریس میشوند. آموزشهای تولید شده حاصل گذراندن دوره های تخصصی زیر نظر اساتید و شرکت های تولید کننده نرم افزارهای اصلی در خارج از ایران هستند.
 • تجارب موثر
  بجز کیفیت بالای آموزش و تکنیک های نحوه انتقال معلومات به افراد، تجربیاتی که مانی سافت طی سالهای گذشته از کار برای انواع مشتریان بدست آورده، در درجه اهمیت بیشتری قرار میگیرند و این تجربیات در پکیج های آموزشی به خریداران منتقل شده اند.
 • شفافیت
  تیم آموزشی مانی سافت اعتقادی به عناوینی مانند آموزش صفر تا صد، آموزش استادی و نمونه های آنها ندارد بلکه بر این باور است که راه یادگیری هیچوقت به پایان نخواهد رسید و افراد و حتی خود مانی سافت دائما در حال یادگیری میباشد و دیگران نیز میبایست چنین باشند.