آموزشی که در هیچ جای دنیا به این روش و سبک آموزش داده نشده است...

بعد از پیگیری های زیاد تعداد کثیری از هنرجوها ، مانی سافت با همکاری محمد ملکی مدرس بین المللی آموزش های تجاری عکاسی در ایران،آموزش جامع و بی نظیر عکاسی پرسنلی یا آموزش گرفتن عکس پرسنلی را ارائه نمود.

این دوره آموزشی که زمان آن 7 ساعت و 30 دقیقه میباشد برای هنرجوهایی که دوره جامع مدیریت آتلیه را تهیه نموده و مدت زمان پشتیبانی آنها باقیمانده است کاملا رایگان میباشد.

این اموزش گرفتن عکس پرسنلی از لحظه اشنایی با تجهیزات نورپردازی آغاز میشود و پس از آنکه بر روی مثلث نوردهی و دوربین و اصول نورپردازی مسلط شد،به سراغ شناخت ابزارهای اصلی گرفتن عکس پرسنلی میرود.در این میان نکاتی را فرا خواهد گرفت که اغلب به زبان نمی آورند چرا ؟ چون شما رقیب آنها خواهید شد ، اما مانی سافت نکته مخفی را نگفته نخواهد گذاشت و همه چیز را به هنرجوهایش می آموزد.

پس از اینکه هنرجو متوجه شد که برای گرفتن عکس پرسنلی چه شرایطی را باید آماده نماید و مشتری وی چگونه در مقابل دوربین ظاهر شود،عکس وی را گرفته و وارد مبحث بریج میشود،پس از یادگیری نکاتی خیلی خوب در این خصوص،وارد ادوبی raw شده و شروع به تصحیح ، روتوش عکس پرسنلی ، کادربندی عکس پرسنلی و .... میشود.

چیزهایی را می آموزد که تاکنون جایی گفته نشده چرا که همه حاصل تجارب اساتید بزرگی است که یکجا جمع آوری شده است.

در ادوبی raw کارهایی را میکنید که باورش سخته اما محمد ملکی مدرس دوره بخوبی شما را بر آن مسلط مینماید.

یکی دیگر از مشکلاتی که اغلب عکاسان پرسنلی مدعی آن هستند تولید اکشن های اتوماتیک و کاملا سفارشی است.محمد ملکی چناچ اکشن سازی و تولید و ویرایش اکشن های مختلف را آموزش میدهد که هنرجو میتواند انواع اکشن را تولید کند و یک عمر از انها استفاده نموده و خوشحال از این است که چقدر خوب که توانستم ...

در نهایت رازهایی وجود دارد که میبایست قبل از چاپ نمودن عکسها به آنها توجه نمود و دوره با تمام مباحث به پایان میرسد و شما به یک عکاس عکاسهای پرسنلی تبدیل خواهید شد.

اگر قبلا اموزش گرفتن عکس پرسنلی را از جای دیگری دیده و یا دوره ای گذرانده باشید،شک نکنید با دیدن این دوره دگرگون خواهید شد.