آموزش حرفه ای فتوشاپ ویژه تدوین و جلوه های ویژه و گرافیک

آموزش ویدیویی و حرفه ای فتوشاپ به فارسی و مدرس ایرانی

همانطور که میدانید ادوبی فتوشاپ کاملترین و حرفه ای ترین نرم افزار جهت هنر عکاسی و هنر طراحی و گرافیک میباشد.

این دوره تجاری ، آموزش طراحی ژورنال یا آلبوم نیست بلکه فقط ادوبی فتوشاپ است اگر بدنبال آن دوره هستید از منوی دوره های آموزش قابل دستیابی میباشد.ضمنا اگر از هنرجویان دوره تجاری طراحی ژورنال و آلبوم هستید این مبحث در آن دوره گنجانده شده و نیاز به تهیه مجدد ندارد.

در دوره آموزش تجاری ادوبی فتوشاپ،ساعتها آموزش و تمرین فقط و فقط برای اینکه شما اصول کار با برنامه را فرا بگیرید خواهید گذراند.

اما این نرم افزار چه ارتباطی به تدوین و جلوه های ویژه دارد؟

شاید نام نرم افزار ادوبی افترافکت را شنیده باشید،این نرم افزار قدرت مطلق در تولید جلوه های ویژه و مخصوصا کامپوزیشن یا ترکیب تصاویر را دارد،برنامه های جدانشدنی از افترافکتس،فتوشاپ و پریمیرپرو هستند.

دانستن رازهای ادوبی فتوشاپ به شما در اجرای کامپوزیشن ها و تولید جلوه های ویژه کمک بسیار زیادی می کند.

همانطور که دانستن رازهای ادوبی فتوشاپ در مبحث طراحی ژورنال عروس موجب خلق طرح های کاملا حرفه ای و پردرآمد میشود،رازهای فتوشاپ در خصوص کار با افترافکتس و تدوین فیلم نیز همان میزان موثر و کارآمد است.

در این دوره ما از صفر شروع نموده و تمام ریزه کاریها و رازها و ترفندهایی را که جایی گفته نمیشود به هنرجوهای خود آموزش میدهیم تا با تکامل در این مباحث در تولید جلوه های ویژه کاملا حرفه ای قدم بردارند.

شاید برخی تصور کنند که افترافکتس،توانایی های زیادی دارد اما باید بدانند که این سیاست شرکت ادوبی که همه توانایی ها را در یک نرم افزار قرار نمیدهد و کاملا درست است چرا که هر نرم افزاری مختص کاری تولید شده و اصطلاحا یکدست صدا ندارد.

در این دوره به شما طریقه استفاده پلاگین و .... را نمیدهیم بلکه شما را با اصول حرفه ای و اصلی فتوشاپ آشنا می نمائیم و لازم به ذکر است پس از گذراندن این دوره وارد بازار کار طراحی و گرافیک نیز خواهید شد و میتوانید طرح های تجاری را تولید نمائید ( منظور ما طراحی ژورنال عروس نیست،آن دوره نیز به صورت مجزا ارائه گردیده است).

پس بی شک نیازمند این دوره خواهید بود.

یکبار هزینه آموزش حرفه ای کنید و برای همیشه نگرانی ها و استرس های نا بلدی ها را کنار بگذارید

این دوره نیز همانند سایر دوره ها دارای یکسال پشتیبانی در خصوص آپدیت شما به تکنیک های جدید و رفع مشکلات میباشد.

مد نظر داشته باشید آموزش تجاری ادوبی فتوشاپ به اصول کار با برنامه پرداخته و جلوگیری از دوباره کاری یا کارهای تکراری را سرلوحه خود قرار داده است.

برای مشاهده دموها و خرید کلیک کنید