تنظیم رنگ فیلم یا تصحیح رنگ فیلم در افترافکت یک علم است و نه افکت...

آموزش فارسی تنظیم و تصحیح رنگ فیلم در افترافکت با مبحث تفکیک سیاه و سفید

یکی از جذابترین بخش های تولید ویدیو و ساخت کلیپ یا تدوین فیلم،علم تنظیم رنگ یا تصحیح رنگ در فیلم است.

علمی که خیلی ها هم که مدعی بلد بودن آن هستند،سعی دارند که با اعمال افکت آنرا پیاده و اجرا کنند،در اینجا باید بگوییم که تصحیح رنگ درفیلم یا اصلاح رنگ فیلم در افترافکت،افکت یا جلوه نیست بلکه شناخت صحیح و یک علم است که باید کاملا بر آن مسلط شد.

اینبار محمد ملکی مدرس دوره تجاری افترافکتس و تصحیح رنگ در افترافکت،در زمان 25 دقیقه تکنیکی را که خیلی ها براحتی از کنار آن میگذرند را بخوبی به هنرجویان خود آموزش میدهد،و جالب اینکه این اموزش بر روی ویدیوهایی اجرا شده که کاملا اوریجینال و توسط مانی سافت رکورد شده،اجرا گردید.

با دیدن این آموزش،اصطلاحا آب از دهان هر تولیدکننده ویدیو و کلیپ راه می افتد و پیش خود میگوید!ای وای این همون چیزیه که مدت ها دنبالش بودم ...

بله،مانی سافت تمام سعی خود را بر روی ارائه آموزشهایی مینماید که کسی آنها را بازگو نمیکند و شاید هم حق داشته باشد چرا که سالها زحمت برده و هزینه های زیادی نیز پرداخت شده است،اما چرا مانی سافت این آموزشها را ارائه مینماید؟به این دلیل که معتقد است هنرجوهای مانی سافت باید کاملا مسلط شده و از هر علمی که می آموزند،سربلند بیرون آیند.

این اموزش،یکی از آموزشهای دوره انحصاری دوره تجاری تصحیح رنگ و نور در افترافکتس میباشد که توسط مانی سافت CGCAE نامگذاری شده است.