اموزش اصلاح رنگ در فیلم با افترافکت یک تجربه جدید است حتی برای کسانی که تصور میکنند بلد هستند...

 اموزش فارسی اصلاح رنگ فیلم در افترافکت با مبحث درخشانی نورها و محدوده ها

اموزش تنظیم رنگ فیلم در افترافکت یا اموزش اصلاح رنگ فیلم در افترافکت یکی از مواردی است که هر ادیتوری باید با ان به خوبی در افترافکتس آشنا شود.

مدرس دوره اصلاح رنگ فیلم در افترافکت،محمد ملکی،در این دوره اموزشی تاکید بسیار زیادی بر شناخت نور و محدوده های آنها در افترافکت دارد.

با شناخت خیلی خوبی که از ابزارهای افترافکت در این اموزش پیدا خواهید نمود،وارد دنیایی از نورهای موثر بر هر تصویر میشوید و منبعد از مشاهده تمام تصاویر یا ویدیوهایی که تولید و یا گرفته اید کامل لذت را خواهید برد.

همیشه برای ما سوال بود که چرا طبیعت کشورمان سرد و بی روح است اما طبیعت کشورهای دیگر اینقدر جذاب؟ و سوالات متعددی دیگری در همین زمینه ...

با دیدن سطح اول اموزش اصلاح رنگ فیلم در افترافکت رازهایی برای شما فاش میشود که دقیقا همانند تولیدکنندگان خارجی همان قدر زیبا و حرفه ای تصحیح رنگ فیلم را انجام میدهید و ویدیوها و شات های شما نیز بسیار جذاب و خاص میشوند.

مانی سافت با ارائه دوره اموزشی تجاری تصحیح رنگ در فیلم برای افترافکت،به همگان و حتی کشورهای خارجی ثابت نمود که حرفه ای های تدوین فیلم نیز میتوانند از انها پیشی گرفته و اموزشهایی بی نظیر را ارائه نمایند.

عزیزانی که با اموزشهای خارجی سروکار دارند مطمئنا بعد از دیدن این دوره اموزش،برای همیشه فاصله زیادی از سایت ها و اموزشهای خارجی میگیرند و متوجه میشوند که مانی سافت موزشهایش کاملا متفاوت و روانتر و از همه مهمتر،ترکیبی از علم و تجربه مدرس دوره است.

اولین سطح اموزش اصلاح رنگ در فیلم توسط مانی سافت CGCAE نامگذاری و به ثبت رسید.