برای خرید آموزشهای مانی سافت چکار کنم؟

 1. به آموزشهای مانی سافت اعتماد کنید.
 2. بهترین و سریعترین حالت خرید از ما ، بصورت آنلاین میباشد.
 3. توسط کلید ایجاد اکانت ( اگر با موبایل هستید در دایره نارنجی رنگ ، اگر در سیستم هستید سمت راست سایت ) ، یک اکانت رایگان با نوشتن اطلاعات خود ایجاد کنید.
 4. توسط گزینه ورود ( اگر با موبایل هستید در دایره نارنجی رنگ ، اگر در سیستم هستید سمت راست سایت ) ، وارد اکانت شوید تا در بالا کلید پروفایل شما نمایش داده شود.
 5. گزینه پکیج آموزشی را کلیک کنید.
 6. روی پکیج یا پکیج های آموزشی مورد نظر کلیک کنید.
 7. اگر میخواهید خرید یکجا انجام دهید مثلا تمام آموزشهای مربوطه به عکاسی و طراحی را مشاهده کنید ، از کادر انتخاب سری های کامل و مرتبط استفاده کنید.
 8. در هر پکیج آموزشی،به سربرگ ویدیو نمایشی رفته و توضیحات و ویدیوهای قرار داده شده را مشاهده کنید.
 9. برای خرید ، در صفحه هر پکیج از کلید خرید استفاده کنید.
 10. برای دریافت تخفیف های نوشته شده،میبایست یکی از پکیج های ارزان قیمت مثلا آموزش فوتوکلیپ،آموزش رایت دیسک و ... را از قبل خرید کنید،در خرید بعدی تخفیف روی پکیج اتوماتیک اعمال میگردد.
 11. در زمان خرید میبایست نحوه دریافت آموزش را تعیین کنید،یا باید به همراه فلش سفارش دهید که مبلغ فلش به قیمت نهایی افزوده میشود،یا نوع دانلود را انتخاب کنید که برخی پکیج ها به دلیل حجم بالاتر،تخفیف بیشتری روی آنها اعمال میگردد.
 12. پس از خرید به صورت انتخاب دانلود،در همان لحظه میتوانید در صفحه پکیج اموزشی،یا در گزینه پروفایل شما و آموزشهای من و کلیک روی کلید راهنما و دانلود ، تمام آموزشها و فایلها و افکت و برنامه و هر آنچه که در آموزشها گفته شده را دانلود کنید.
 13. با انتخاب خرید پستی و ارسال فلش،فردای اولین روز کاری،بسته شما ارسال میگردد.
 14. اگر قصد خرید چندین پکیج را با هم دارید ( جمع مبلغ با تخفیف تمام پکیجهایی که انتخاب نموده اید اگر حداقل چهار میلیون تومان شود )،نیازی به خرید پکیج های ارزانتر نیست،به دلیل این نوع خرید شما،بخش فروش علاوه بر تخفیفاتی که نوشته شده مبلغ چهارصد هزار تومان دیگر نیز به شما تخفیف میدهد.
 15. اگر خارج کشور هستید ، دو راه برای پرداخت دارید ، اول :میتوانید توسط دوستان داخل ایران پرداخت نمائید ، دوم :به حساب مانی سافت در خارج از ایران واریز کنید،بعد از واریز به هر روش،تمام سفارشات در اکانت شما ثبت و بسیار منظم میتوانید آموزشها،برنامه ها،فایلها و ... را دانلود و شروع کنید.
 16.  پس از خرید و شروع به آموزش،به محض دریافت اولین کد فعالسازی آموزش،دوره پشتیبانی که در هر پکیج نوشته شده فعال میگردد ، شما میتوانید نمونه کارهای خود را برای بررسی توسط مدرس و گرفتن ایده و رفع مشکل ارسال نمائید،سوال بپرسید و رفع اشکال کنید ( تنها نخواهید بود ).
 17. در صورت نیاز به واریز وجه از طریق کارت به کارت ، مبلغ را به شماره کارت بانک ملت 6104337234261871 بنام محمد ملکی واریز و تصویر واریز را در وایبر به شماره 09334029246 و یا در پشتیبانی آنلاین ، به همراه لیست سفارش خود و ایمیل در سایت ، اعلام نمائید.
 18. پس از اعلام سفارشات و تائید واریز ، بین 3 تا 5 ساعت همه چیز در اکانت شما مهیا و میتوانید دانلود و شروع کنید.
 19. در صورت خرید آنلاین و یا پس از ثبت سفارش کارت به کارت،یک پیامک،یک ایمیل برای شما ارسال میگردد و سپس و میتوانید با رفتن به گزینه پروفایل شما ، گزینه آموزشهای من ، در لیست با کلیک روی گزینه راهنما و دانلود ، به صفحه هر پکیج رفته و مطابق ایمیل ارسالی برای شما ، کار را شروع کنید.
 20. اگر گزینه دانلود را در زمان خرید انتخاب نموده اید و حجم پکیج ها را نمیتوانید دانلود کنید،فقط برای بار اول،به اندازه حجم های مشخص شده،فلش یا هارد اکسترنال به ادرس ما ارسال نمائید تا فقط برای بار اول بصورت رایگان کپی و مجدد برایتان ارسال شود،سری های بعدی میبایست از اکانت خود دانلود کنید.
 21. در صورتیکه سوالی دارید میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین و یا با شماره های 02166975317 - 09191770576 تماس حاصل فرمائید.