آموزش فارسی فاینال کات بصورت حرفه ای و ویدیویی کاملا از صفر با اصولی که جایی گفته نمیشود ویژه کسانی که قصد تدوین فیلم با فاینال کات در خارج از ایران را دارند.

آموزش حرفه ای فاینال کات و آموزش تدوین فیلم با فاینال کات

نرم افزار فاینال کات ٬ نرم افزار تدوین حرفه ای فیلم در سیستم عامل مک یا مکینتاش بوده که شرکت اپل آنرا برای کاربران حرفه ای خود طراحی و دائما در حال گسترش و تقویت آن نیز میباشد.

ما در آموزش حرفه ای فاینال کات پرو باز هم شاهکاری را مانند دوره های تجاری تدوین فیلم و عکاسی به شما ارائه می نماییم و همانطور که با روش آموزشی ما آشنا هستید در این دوره نیز تمامی رازهای نرم افزار فاینال کات به شما آموزش داده خواهد شد.

 
آموزش حرفه ای فاینال کات و آموزش تدوین فیلم با فاینال کاتآموزش حرفه ای فاینال کات و آموزش تدوین فیلم با فاینال کاتآموزش حرفه ای فاینال کات و آموزش تدوین فیلم با فاینال کات
 

لازم به ذکر است که نرم افزار فاینال کات دو مکمل تدوین فیلم را نیز در کنار خود دارد یعنی نرم افزارهای اپل موشن و کامپرسور که به کمک آنها میتوانید کارهایی را که گاها در محصولات ادوبی انجام میشود را اجرا نمایید.

اغلب جلوه های ویژه ای که در محصولات ادوبی کارکرد دارند در نرم افزار فاینال کات نیز مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

خبر خوب دیگر اینکه شرکت ادوبی و اپل در حال اجرای هماهنگی هایی میان نرم افزار ادوبی پریمیرپرو و افترافکتس با فاینال کات هستند که این،نشانه ای از ایجاد توانایی برای شما جهت استفاده همزمان از نرم افزارهای دو شرکت است.

در حال آماده سازی دمو و قابلیت هایی هستیم که در دوره آموزشی فاینال کات به شما قرار است ارائه شود.

اگر بخواهیم به صورت کلی از نکات مثبت فاینال کات بگوییم اینکه،سرعت تدوین فاینال کات پرو در مک از تمام نرم افزارهای دیگر تدوین فیلم حدودا 15 تا 20 درصد بیشتر است و همین سرعت بیشتر در حین تدوین فیلم در فاینال کات و زمان رندر نیز تاثیر خود را خواهد گذاشت،قابلیت های بسیار عالی دیگری نیز در خصوص تدوین وجود دارد که در برنامه هایی مانند پریمیرپرو وجود ندارد و مختص به فاینال کات هستند.تعریف در خصوص فاینال کات را میتوان در چندین صفحه ارائه نمود اما بهتر است تا زمان ارائه پکیج های آموزش تدوین فیلم با فاینال کات در مک صبر کنید چرا که شاهکارهایی را ارائه مینمائیم که هیچ سایت یا یوتیوب یا ... آنها را ارائه نکرده است.

ادامه دارد...