اگر عکاس هستید در هر زمینه ای،لایت روم Lightroom را به زبان فارسی و کاملا مختص به عکاسی با مانی سافت بیاموزید.

poster web

معنای فارسی لایت روم Lightroom : اتاق نور میباشد.

تخصص اصلی لایت روم  Lightroom یا اتاق نور شرکت ادوبی

 1. اعمال تصحیح نور و رنگ
 2. ایجاد کیفیت تصویر
 3. دسته بندی
 4. مدیریت دستورات دسته جمعی
 5. شاهکارهایی برای عکاسان استودیو و آتلیه
 6. روش هایی خاص برای اعمال تکنیک ها و رفع مشکلات
 7. اعمال سرعت بالا در کارهای یک عکاس(تمام عکاسها در هر زمینه ای)
 8. رفع مشکلات نویز
 9. تصحیح تمام مشکلاتی که توسط لنز دوربین ها ایجاد میشود
 10. مدیریت تون رنگ ها
 11. ایجاد واقعیت تصاویر
 12. مقایسه تصاویر
 13. جذابیت عجیب در کار با تصاویر البته به شرط تسلط کافی
 14. تطابق تصاویر و ... میباشد.

لایت روم Lightroom یا اتاق نور ادوبی را تحت هیچ شرایطی نباید با ادوبی بریج و ادوبی فتوشاپ و ادوبی را Raw مقایسه شود چرا که هر محصول ادوبی به دلیلی خاص تولید و ایجاد شده است.برخی که شناخت و درک درستی از ادوبی لایت روم Lightroom یا اتاق نور ندارند تصویر میکنند که لایت روم فقط دسته بندی عکس و انجام چند تغییر رنگ انجام میدهد!که اینطور نیست و خیلی فراتر از تصور آنهاست.

اگر لایت روم Lightroom یا اتاق نور ادوبی فقط دسته بندی و انجام چند تغییر رنگ انجام میداد که مدرس مانی سافت (محمد ملکی) چه نیازی به ارائه 10 ساعت بیشتر آموزش داشت ؟

پس مد نظر داشته باشید وقتی که قرار است اصول را یاد بگیرید خیلی نکاتی که در هیچ سی دی آموزشی یا آموزشگاه دیگری ارائه نمیشود را فرا خواهید گرفت و یک بار برای همیشه توسط مانی سافت بر این نرم افزار واقعا جذاب،کارآمد و حرفه ای مسلط خواهید شد.

لایت روم Lightroom خیلی فراتر از چیزی است که هر کسی تصور میکند چرا که در ایران تاکنون هیچ گروهی بجز مانی سافت محصولات ادوبی را اصولی آموزش نداده ، چرا ؟ به دلایل مختلف ، ممکن است این سطح علم را نداشته باشند،ممکن است علم را داشته اما تمایل به آموزش دیگران را نداشته باشند.

پس با محمد ملکی در دوره ادوبی لایت روم همراه باشید و لذت عکاسی را ببرید و مهمتر اینکه برای اغلب نیازها به فتوشاپ نخواهید رفت.