آموزش تجاری و ادوبی بریج Bridge بصورت حرفه ای ویژه عکاسان و تدوینگران توسط مانی سافت

آموزش بریج Adobe Bridge در 79 دقیقه به فارسی برای عکاسی

ادوبی بریج یکی از برترین نرم افزارهای مدیریت فیلم و عکس و موزیک است که تمامی کاربران ادوبی مانند کسانی که با فتوشاپ و افترافکتس و پریمیرپرو مشغول به کار هستند ممکن است آیکون و شکل نارنجی رنگ این برنامه را دیده باشند

وظیفه اصلی بریج Bridge ، نمایش و آرشیو نمودن فایلها و مدیاها میباشد که در کنار آرشیو نمودن،دسته بندی،ورود به ادوبی را Raw هم اجرا مینماید.

در واقع بریج Bridge دارای توانایی های زیادی است که پس از آشنایی با اصول و تکنیک های آن موجب خواهد شد در حین کار بر روی پروژه ها،سرعت و همچنین نظم بیشتری را بدست آورید.

اگر به کارایی نرم افزارهای شرکت ادوبی اعتقاد دارید پس به این نرم افزار هم اعتماد کنید و بدانید در کار شما مخصوصا عکاسان دنیای دیگری را هدیه میدهد.

در حالت کلی،کار این برنامه مدیریت تصاویر و رسانه مانند صدا و تصویر است و در این بین ابزارهایی را به کاربر میدهد که تاثیر زیادی بر کار وی خواهد داشت.این آموزش کاملا فارسی و توسط مدرس محصولات ادوبی در ایران ( محمد ملکی ) ارائه شده است.

چرا اسم این برنامه را بریج Bridge گذاشته اند؟ بریج به معنای پل میباشد همان پل که از روی آن رد میشویم ، ادوبی این برنامه را تولید نموده تا از خود ویندوز برای مشاهده و دسته بندی و نامگذاری مدیاها مانند عکس،فیلم،صدا استفاده نکرده و با بریج انجام دهیم و مانند گذشته در پنجره های ویندوز گشت و گذار نکنیم و برای وارد نمودن مدیاها به برنامه هایی مانند فتوشاپ،افترافکت،پریمیرپرو،از واسطه بریج استفاده کنیم.

ویدیو زیر را مشاهده کنید