اصلاح رنگ یا تصحیح رنگ یک علم است که حاصل درک مفاهیم مربوطه به نور و رنگ میباشد و فقط با کم و زیاد نمودن اعداد در افکت ها و برنامه ها نتیجه نهایی بدست نمی آید،تصحیح رنگ را باید درست و اصولی به شما آموزش بدهند. 

آموزش تصحیح و اصلاح رنگ با پریمیرپرو با تدریس محمد ملکی

یکی از مهمترین و حساسترین بخشهایی که هر تدوینگر و هنرمند در زمینه جلوه های ویژه و همچنین کسانی که در زمینه تصویر فعالیت میکنند باید بصورت کامل با آن استادنه آشنا و مسلط باشند مبحث تفکیک پذیری رنگ است

در تدوین و در اجرا به کارهایی گفته میشود که میبایست بر روی نور و رنگ یک تصویر و تمامی اجزای آن آنقدر ریزبینانه تفکیک ها را انجام داد تا بهترین نتیجه به دست آید.

اما ایا با کم و زیاد نمودن تنظیمات یک برنامه یا اسلایدرهای آن میتوانیم نتیجه درستی را بدست بیاوریم؟

آیا با اجرای پلاگین های رنگ و نور بهترین را اجرا خواهیم نمود ؟

البته که خیر

مبحث تفکیک پذیری رنگ دقیقا همانی است که وقتی یک کلیپ را در نمایشگرهای مختلف نمایش میدهیم تمامی نمایشگرها با تفاوت بسیار ناچیزی در رنگ آنرا نمایش میدهند.

قصد داریم یک دوره تجاری جامع در خصوص تفکیک نمودن رنگ و درجه بندی رنگ و کلاسه بندی رنگ بزودی برگزار نموده تا تمامی کسانی که بر روی رنگ و نور فیلم خود حساس هستند به نتایجی که میخواهند برسند.

نکته مهمی که وجود دارد اینکه عزیزان بدانند با اجرای

اسپیدگرید از شرکت ادوبی

داوینچی از بلک مجیک دیزاین

کالور فیتنس از ساینته تیک اپرچر

گرید سوئیت از اپل

و .... نمیتوان به ان نتیجه واقعی دست پیدا کرد مگر آنکه درک بسیار عمیقی از نوع ابزارها و عملکرد آنها در شرایط متفاوت داشت.

 

 

هنرجویان سطح اول تدوین ما به صورت نسبی به این درک رسیده و در حال حاضر میتوانند بدون نمایش تصویر،رنگ و نور مربوطه را تفکیک نمایند و حال نوبت به آن میرسد با رازهای تفکیک پذیری و کلاسه بندی رنگ آشنا و این علم را ختم نمایند.

ویدیوهای  زیر را مشاهده کنید

 

 

 

نه دوبله ، نه زیرنویس ، نه شبیه سازی ، وقت و هزینه خود را تلف نکنید

تمام آموزشهای ویدیویی را که قبلا دیده اید فراموش کنید ، به شما اصول و تجربه را خواهیم آموخت