با مانی سافت در تصحیح رنگ و نور ویدیو در افترافکت حرفه ای شوید

01 cgc blacktowhite

پس از مدت ها انتظار٬اموزش کاملا حرفه ای و البته کاملا اصولی و از صفر در خصوص علم تصحیح رنگ و ارتقا کیفیت ویدیو در افترافکت با نام اختصاصی CGC1 توسط مانی سافت ارائه شد.

اموزش تصحیح رنگ و نور در افترافکت یا کالورکارکشن Color Correction یکی از مباحث بسیار حساس و مهم در تولید کلیپ و موزیک ویدیو و همچنین تولید ویدیو در افترافکت میباشد که هر تدوینگری در افترافکت میبایست بر این علم یعنی تصحیح رنگ و نور کاملا مسلط شود.

اگر قرار باشد با نصب چند افکت اماده مانند موجو یا ردجاینت در افترافکت تصویر را زیبا کرده و بگوییم تصحیح رنگ انجام شده٬گول زدن خود و مشتری است که البته در دراز مدت از چشم مشتری پنهان نخواهد ماند٬از اینرو به شما توصیه میکنیم با محمد ملکی مدرس دوره تصحیح رنگ و نور در افترافکت طی ۸ ساعت اموزش همراه شده و این دنیای شیرین را لمس کنید.

نکته بسیار مهمی که وجود دارید اینکه در این دوره اموزشی هیچگونه افکت یا نمونه فایل اماده ای بر روی افترافکت نصب نمیشود چرا که اعتقاد مانی سافت همراه این است٬ابتدا باید با اصول آشنا شد و پس از ان به سراغ امکانات جانبی رفت٬اگر اصول را ندانیم مطمئنا در زمان کار با پلاگین های جانبی نیز درک مناسبی از ابزارهایشان نخواهیم داشت.

این را میتوانید بصورت یکجا به قیمت ۲۵۰ هزار تومان تهیه کنید و یا در صورت تمایل میتوانید اجزا و فایلها را یکی یکی خریداری و استفاده نمایید.

 

مشاهده کامل پیش نمایش و توضیحات