تمام تغییرات آموزشی پکیج آموزش حرفه ای پریمیرپرو سری دوم به فارسی در این صفحه اطلاع داده میشود.

تغییرات پکیج آموزش فارسی پریمیرپرو سری دوم پری افکت

پکیج آموزش فارسی پریمیرپرو که با نام اصول واقعی تدوین فیلم با پریمیرپرو و اختصار پری افکت توسط مانی سافت بر اساس تجربه و قواعد کاملا حرفه ای و تماما با توجه به تجربه استاد محمد ملکی در ایران تولید شده است،با محوریت معرفی تمام افکت های داخل پریمیرپرو به همراه انواع مثالهایی که نمونه آنها در هیچ کجای اینترنت یافت نمیشود ارائه گردیده و هدف از تولید این آموزش فارسی پریمیر این که یک ادیتور یا تدوینگر فیلم با شناخت کاملی که از افکت های پریمیر بدست می آورد بتواند گامهای مهمی در تولید افکت و جلوه های ویژه تدوین فیلم بردارد.،در واقع این هدف ما از تولید این آموزش پریمیر میباشد.

برای مشاهده دموها و ویدیوهای رایگان این محصول آموزشی اینجا کلیک کنید

لیست آپدیت ها و تغییرات اضافه شده به این پکیج در زیر آمده است.

 1. تا تاریخ 10-06-98 مقدار هفت ساعت و چهل دقیقه آموزش فارسی افکت ها تولید شد.
 2. در تاریخ 12-06-98 آموزش افکتهای Change Color , Change To Color از گروه Color Correction پریمیر به مدت 21 دقیقه افزوده شد.
 3. در تاریخ 13-06-98 آموزش افکت Channel Mixer از گروه Color Correction پریمیر به مدت 19 دقیقه افزوده شد.
 4. در تاریخ 14-06-98 آموزش افکت Color Balance از گروه Color Correction پریمیر به مدت 17 دقیقه افزوده شد.
 5. در تاریخ 15-06-98 آموزش افکت Equalize از گروه Color Correction پریمیر به مدت 4 دقیقه افزوده شد.
 6. در تاریخ 16-06-98 آموزش افکت Leave Color از گروه Color Correction پریمیر به مدت 7 دقیقه افزوده شد.
 7. در تاریخ 20-06-98 بخش Basic  و Creative آموزش افکت از گروه Color Correction پریمیر به مدت 120 دقیقه افزوده شد و نکته جالب اینکه این پکیج آموزشی پری افکت که قرار بود فقط افکت های پریمیر باشد ما را به سمت آموزش اصول تصحیح رنگ سینمایی در پریمیر کشاند و هم اکنون در حال آموزش تصحیح رنگ در پریمیر هستیم ، پس از شخصی که بدنبال تصحیح رنگ فیلم با پریمیر نیز باشد با تهیه این پکیج آموزش فارسی پریمیر، با یک تیر و دو نشان را زده یعنی در یک طرف همه افکت های پریمیر را به صورت حرفه ای یاد میگیرد و از طرف دیگر هنر تصحیح رنگ را بسیار خوب خواهد شناخت و استاندارد سازی ویدیو را خواهد آموخت و این خبر خوبی است ، تولید این افکت همچنان ادامه دارد...
 8. در تاریخ 21-06-98 آموزش افکت Lumetri Color و مجموعه ی Curve از گروه Color Correction پریمیر به مدت 60 دقیقه افزوده شد،در این آموزش که مدت زمان یک ساعت برای آن واقعا زیاد میباشد به شناخت کامل منحنی ، کانالهای رنگی مستقل ، نواحی سفیدی ، روشنایی ، میانه ، سایه و سیاهی پرداخته ایم تا یک تدوینگر برای همیشه درک کاملی از نحوه انجام و اعمال بر روی ویدیوها را بیاموزد و نکته مهم اینکه در همین آموزش شش منحنی افقی که برای بسیاری افراد درک و شناخت آن پیچیده بوده و در بسیاری موارد تدوینگر واقعا نمیداند که چه تاثیراتی را و چگونه باید بوجود بیارود ، خواهد آموخت
 9. در تاریخ 22-06-98 آموزش افکت Lumetri Color و مجموعه ی Color Wheels & Match از گروه Color Correction پریمیر به مدت 29 دقیقه افزوده شد،مچ نمودن دو فیلم با پریمیر به آن سادگی نیست که بتوانیم با یک افکت و چند کلیک ساده ، دو کلیپ متفاوت در پریمیر را با هم هماهنگ کنیم،پریمیر ، هماهنگ نمودن دو کلیپ را بر اساس کالورکست های آبی ، قرمز و سبز انجام میدهد و اگر اصول را ندانیم بدون شک آنرا بدون گرفتن نتیجه مطلوب کنار خواهیم گذاشت.هماهنگ نمودن یا مچ نمودن دو کلیپ در پریمیر دارای شرایطی بسیار خاص است و باید این شرایط مهیا باشد ، مثلا باید زمان فیلمبرداری کلیپ های متفاوت خیلی دور از هم نباشد یا میزان سایه و روشنایی و نور در دو کلیپ نباید با هم خیلی متفاوت باشند ، البته در افکت لومتری پریمیر شما یاد خواهید گرفت که اگر مچ کالور نتواند نتیجه مطلوب را تولید کند،با سایر ابزارهای لومتری در پریمیر به درجه ی مناسبی برسیم ، نکاتی در فیلمبرداری وجود دارد که با دانستن آنها در زمان تدوین فیلم و تولید کلیپ با پریمیر کار ما بسیار ساده خواهد شد که در آینده ی نزدیک با تولید آموزش فیلمبرداری توسط مانی سافت به درجه ای خوب در فیلمبرداری نیز خواهید رسید.
 10. در تاریخ 23-06-98 آموزش افکت لومتری Lumetri همچنان ادامه دارد و وارد بخش بسیار جذاب Color Whells & Match میشویم ، هنرجوهای مانی سافت مطابق آموزش قبلی این افکت پریمیر موفق به تولید صحنه هایی بسیار جذاب و خاص شده و پریست های آماده خود را ساخته و وابستگی خود را جهت دانلود و تهیه پریست از بین برده اند،این آموزش به مدت 35 دقیقه به پکیج پری افکت افزوده شد.
 11. در تاریخ 23-06-98 آموزش افکت لومتری با موضوع وینیت و حاشیه های کم تراکم سینمایی به مدت زمان 11 دقیقه به پکیج افزوده شد.
 12. در تاریخ 26-06-98 تعداد 13 آموزش به پکیج اضافه و مدت زمان کل تا این لحظه به 16 ساعت رسید و مجموعه جنریتور با جذابیت هایش به پایان رسید.
 13. در تاریخ 07-07-98 آموزش به مدت زمان 33 ساعت و چهل دقیقه تکمیل و به پایان خود رسید.

با دیدن این آموزش نکات بسیار عجیب جدیدی از توانایی های افکت های پریمیرپرو بدست خواهید آورد و به این باور میرسید که برای بسیاری از کارها که تصور مینمودید باید به افترافکت بروید ، نیاز نخواهد بود و همچنین بیش از 5 ساعت در خصوص نکات خیلی خوب تصحیح رنگ نیز آموزش داده شد.