سلام

کاربر گرامی

برای شارژ اعتبار خود ، در همین صفحه در بالا ، بر روی کنترل پنل کاربر کلیک کرده و روی شارژ اعتبار کلیک و هر مبلغی که میخواهید را شارژ کنید.

مزایای شارژ اعتبار :

  1. گاها ممکن است در یک زمان مشخص امکان خرید پکیجی را نداشته باشید،حال میتوانید هر زمان مبلغی که مازاد باشد را در اعتبار خود ثبت کنید،این مبالغ جمع شده و در هر زمان میتوانید با مبالغ اندک پرداخت شده ، خرید نهایی خود را انجام دهید.
  2. اگر خارج از کشور هستید،و همیشه به کارت اعتباری و دوستان خود در ایران دسترسی ندارید،با واریز یک مبلغ بصورت یکباره،میتوانید مرتب از اعتبار خود خرید کنید و نیازی به استفاده تکراری از کارت بانکی را نخواهید داشت.
  3. برخی اوقات که تخفیف به صورت درصدی ارائه میگردد، میبایست ابتدا اکانت بسازید ( بالا شکل کلید) سپس وارد اکانت شده و کلید افزایش اعتبار را وارد شوید، نحوه محاسبه تخفیف به این گونه است که، جمع مبلغ مثلا میشود 200 هزار تومان، تخفیف نوشته شده مثلا 15 درصد میباشد، با ماشین حساب خود ابتدا عدد 200 هزار تومان را وارد نموده، سپس کلید منها سپس عدد درصد که مثلا 15درصد است را وارد و کلید مساوی را بزنید عدد 170 هزار تومان خواهد شد، این مبلغ را در بخش افزایش اعتبار وارد کنید، چنانچه مشکلی در واریز داشتید میتوانید به شمارت کارت واریز نمائید مشاهده شماره کارت .چنانچه با اعتبار وارد نمودید در سمت راست سایت روی گفتگو با کارشناس کلیک نموده، ایمیل و شماره تماس و سفارش خود را اعلام نمائید اگر به کارت واریز نمودید بازهم در قسمت گفتگو با کارشناس ایمیل و شماره تماس و تصویر مبلغ واریز شده را به همراه سفارش خود ارسال نمائید.
  4. اگر سوالی در مورد نحوه دانلود یا دریافت یا خرید داشتید اینجا کلیک کنید
  5. مبالغی که واریز می نمایید پس داده نخواهند شد و دقیقا بابت همان مورد واریز شده مصرف می شوند.