در افترافکتس چگونه تصحیح رنگ اتوماتیک Color Correction After Effects را انجام دهیم

آموزش تصحیح رنگ اتوماتیک در افترافکتس برای کالورکارکشن Color Correction after effects

پس از مدت ها انتظار در خصوص تصحیح رنگ اصولی و کاملا کاربردی٬محمد ملکی و تیم مانی سافت٬برای اولین بار در میان تمام کشورهای تولیدکننده اموزشهای افترافکتس٬آموزشی بی نظیر را در خصوص تصحیح نور و رنگ در افترافکتس٬را بدون هرگونه افکت جانبی و کمکی در ساعتهای طولانی ارائه نمودند.

اینبار هم مانند سایر دوره های آموزشی٬محمد ملکی مدرس دوره های کاربردی محصولات ادوبی و فاینال کات در ایران٬علاوه بر اینکه نکات کاملا اصولی و کاربردی تصحیح نور و رنگ را در افترافکتس ارائه میدهد٬نکات بسیار خاص و مخفی را که حاصل تجارب فنی خود در زمینه فتوشاپ٬پریمیرپرو٬افترافکتس٬داوینچی و ... را دارد جمع بندی نموده و به نحوی تصحیح رنگ و نور در افترافکتس Color Correction after effects را اموزش میدهد که یکبار برای همیشه نکاتی را که هیچ کجا انها را به زبان نمی آورند٬به هنرجویان ارائه میدهد.

در این اموزش تصحیح رنگ در افترافکتس٬میبایست با قوانینی که افکت اوتو کالور Auto Color After Effects از انها پیروی میکند را اشنا شوید٬پس اگر قرار باشد وارد افترافکتس شویم و افکتها را یکی یکی بر روی کلیپ ها قرار داده و تاثیر را بررسی کنیم که اینکار را هر شخص مبتدی نیز میتواند انجام دهد٬دقیقا مانند زمانی که تمام تنظیمات دوربین و نورهای آتلیه تنظیم هستند و شخص فقط میبایست کلید شاتر دوربین را برای گرفتن عکس فشار دهد٬هدف این است که هنرجویان مانی سافت٬مطابق تدریس محمد ملکی٬بر اصول کاملا مسلط شوند و دلیل هر اتفاقی که توسط هر پلاگین یا افکتی رخ میدهد٬درک کنند تا بتوانند مشکلات و موارد فنی خود را در افترافکتس براحتی انجام دهند.

مانی سافت بر خلاف روشی که بسیاری دیگر پیروی میکنند٬تحت هیچ شرایطی ابتدا افکت ها و پروژ های اماده را اموزش نمیدهد چرا که این گول زدن شخصی است که در حال یادگیری است.

به نظر شما مانی سافت نمیتواند مانند بسیاری دیگر افکت ردجاینت بولت لوک را نصب کرده و افکت های رنگ آنرا بر روی تصویر بگذارد و تصویر را زیبا کند؟

البته که کار هر مبتدی همین است که این افکت ها را اجرا نموده و بگوید به به تصویر چه زیبایست!!!

باید بدانید کالورکارکشن در افترافکت Color Correction in after effects یک علم است و فقط اجرای پلاگین نیست.

با کالورکارکشن در افترافکت یا با تصحیح نور و رنگ در افترافکتس٬میبایست همان تصویری را ایجاد کنیم که دوربین توانایی رکورد انرا نداشته و فقط با چشمان زیبایی های آن قابل مشاهده میباشد.

مشاهده پیش نمایش اموزش تصحیح نور و رنگ در افترافکتس که بنام CGC توسط مانی سافت رونمایی شد.