برخی معتقد هستند که تصحیح رنگ حرفه ای در پریمیر نتیجه مطلوب را به ما نمیدهد،این افراد هنر تصحیح رنگ حرفه ای را بلد نیستند.

صحبت هایی که اینجا نوشته میشود خالی از هر تعصب به سمت نرم افزار خاصی است ، میخواهیم در مورد تصحیح رنگ حرفه ای در پریمیر صحبت کنیم که آیا شدنی هست یا نه ؟

اینکه بدون داشتن علم کافی یا نداشتن شناخت مناسب از هر نرم افزار دیگر به مقایسه بپردازیم و بگوییم برای تصحیح رنگ فلان نرم افزار فقط کارایی دارد ، کار درستی نیست،چون به اعتقاد مانی سافت هر نرم افزار برای خود دارای توانایی ها و قابلیت های تصحیح رنگ حرفه ای است ، مشکل ما هستیم که درست یاد نگرفته ایم.

بله اینکه ما پریمیر را برای تصحیح رنگ حرفه ای انتخاب نکنیم و در تلاطم دریای ناآگاهی دائما با صحبت های دیگران به این سمت و آن سمت برویم ، در نهایت این ما هستیم که درمانده شده و نمیدانیم که باید چکار کنیم ! باید پریست بخریم ، پریست برای پریمیر دانلود کنیم ، به سراغ آموزش های متفرقه برویم و خود را گرفتار صحبت های غیر حرفه ای دیگران کنیم.

پریمیر برای تصحیح رنگ حرفه ای ، در خود افکت ها و اسکوپ های بی نظیری دارد که آنقدر توانایی دارد که نیازی به دیدن ویدیو ندارید و فقط با اعداد و اسکوپ ها میتوانید تصحیح رنگ حرفه ای در پریمیر انجام دهید ، فقط کافی است چند پله آموزش را با مانی سافت بگذرانید و دانسته های قبلی خود را برای مدتی کنار بگذارید.

برای حفظ رنگ پوست در پریمیر ، حتی نیاز نیست تصویر را نگاه کنیم

برای اینکه نظر شما را به تصحیح رنگ حرفه ای در پریمیر بیشتر جلب کنم ، باید بگویم که اغلب تولیدکنندگان کلیپ و موزیک ویدیو و حتی فیلم های سینمایی با چالشی بزرگ مانند نگهداری از رنگ پوست در حین تصحیح رنگ حرفه ای روبرو هستند و در حین تدوین فیلم سختی های زیادی را برای این موضوع میکشند ، در پریمیر قابلیتی هست که با چند کار بسیار کوچک اما خیلی حرفه ای بدون اینکه رنگ پوست را نگاه کنیم ، میتوانیم رنگ پوست واقعی را بر صورت سوژه ها ایجاد کنیم ، خیلی خیلی ساده ، اما برای کسی ساده است که این علم تصحیح رنگ حرفه ای در پریمیر را از مانی سافت یاد گرفته است.

از ویدیوهایی که در محصولات آموزشی تجاری قرار داده ایم دیدن کنید.