برخی فیلم های سینمایی که با پریمیرپرو تدوین شده اند

برای بسیاری از فیملسازان و تولیدکنندگان ویدیو چالش های متعددی وجود دارد٬ وقتی خیلی به این موضوع خواهیم رسید که نیازمند ساعت ها فیلمبرداری هستیم٬ ایده های فراوانی وجود دارد٬ همه ی این موضوعات یکطرف٬ وقتی که شروع به انجام کار مینمایید تازه میبینید که وای چه راهی در مقابلتان وجود دارد و گاها ممکن است چندماه کار را مقابل خود داشته باشید(البته بستگی به پروژه شما نیز دارد)٬ بعد از برنامه ریزی و فیلمبرداری میرسید به تولیدجلوه ها٬ تدوین فوتیجهاُ تنظیم رنگ و صدا و....

خوشبخاته این موضوعات مختص به شما نیستند٬ تدوینگران و تولیدکنندگان ویدیویی زیادی قبل از شما بوده اند که این راه را شروع و ادامه داده و همچنان مشغول هستند٬ پس جای نگرانی نیست که فکر کنید من با این همه کار حالا چکار کنم! پروژه شما چه کوتاه باشد و چه بلند٬ سینمایی باشد٫ کلیپ ویدیویی باشد یا مستند٬ بدانید که بسیاری از شرکتهای فیلمسازی از پریمیرپرو در تدوین فیلمهای مهمی استفاده نموده اند.


خبر خوبی برای تدوینگران پریمیرپرو داریم

این خبر دو جنبه داره

  1. برای کسانی که با پریمیرپرو به روش مانی سافت دارن مسیر حرفه ای شدن رو طی میکنن و الان میدونن که با نرم افزاری کاملا حرفه ای و هالیوودی بنام پریمیرپرو دارن تدوین فیلم انجام میدن
  2. برای کسانی که دائما سعی میکنن با مشوش نمودن افکار تدوینگرها ، نرم افزاری رو ضعیف نشون بدن و سعی در قالب نمودن محصول یا نرم افزار خودشون به افراد باشن.

دارک فیت یا سرنوشت خاموش سری بعدی یا آخرین از مجموعه فیلم سینمایی و هالیوودی ترمینیتور است که بسیاری افراد از دیدن قسمت های قبلیش مثل خود من لذت زیادی بردن و الان لذت دیدنش بیشتر میشه چون دارم با پریمیرپرو دست و پنجه نرم میکنم و میدونم که دیگه کسی نمیتونه بگه پریمیر برای عروسی خوبه ، یا با ترنزیشن هاش سر پا مونده!!! بله میگن.

این خبر برای تدوینگرهای پریمیرپرو بسیار خوشحال کننده است چرا که در این مدت کسی چنین موضوعی رو اشاره نکرده بود.


1. فیلم سینمایی A Ghost Story با پریمیر تدوین شد

فیلم سینمایی A Ghost Story با پریمیر تدوین شد

مشاهده جزئیات سازنده در یوتیوب

هنرجوهای مانی سافت بدونید که با سبک اموزشی ما خیلی خیلی زود آماده رویارویی با پروژه های خیلی بزرگ خواهید بود و جالب اینکه سبک اموزشی مانی سافت ، به روشی هست که بتونید در هالیوود هم وارد کار بشید ، تمرین لازم دارید و پشتکار.

2. فیلم سینمایی ددپول DeadPool با پریمیرپرو تدوین شده

2. فیلم سینمایی ددپول DeadPool با پریمیرپرو تدوین شده

مشاهده جزئیات سازنده در یوتیوب

3. تدوین فیلم Rock Rubber 45s با پریمیرپرو انجام شده است

3. تدوین فیلم Rock Rubber 45s با پریمیرپرو انجام شده است

مشاهده جزئیات سازنده در یوتیوب

4. تدوین فیلم The Florida Project با پریمیرپرو

تدوین فیلم The Florida Project با پریمیرپرو

مشاهده جزئیات سازنده در یوتیوب

5. تدوین فیلم Gone Girl با پریمیرپرو

تدوین فیلم Gone Girl با پریمیرپرو

مشاهده جزئیات سازنده در یوتیوب

6. تدوین فیلم Hail, Caesar با پریمیرپرو

تدوین فیلم Hail, Caesar با پریمیرپرو

مشاهده جزئیات سازنده در یوتیوب

7. تدوین فیلم Terminator: Dark Fate با پریمیرپرو

تدوین فیلم Terminator: Dark Fate با پریمیرپرو

مشاهده جزئیات سازنده در یوتیوب

اینطور که مشخص شده و رزومه ی حرفه ای ادوبی پریمیرپرو نشان میدهد، شاهد استفاده کاملا حرفه ای از پریمیرپرو در صنعت تولید فیلمهای سینمایی هالیوودی هستیم و احتمالا شرکتهای زیاد دیگری نیز به سمت آن خواهند رفت.

نمیتوانیم نادیده بگیریم که پریمیر در نسخه های اخیر خود امکانات و توانایی های فراوانی را افزوده است. برای دیدن تغییرات جدید پریمیر تغییرات نرم افزار پریمیر را مشاهده کنید.

اگر شما هم قصد دارید تولید ویدیو کلیپ، تدوین موزیک ویدیو، تدوین فیلم سینمایی، تصحیح رنگ کاملا تخصصی را یاد بگیرید پریمیر میتواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد. پکیج ها را مشاهده کنید.

اگر فیلم دیگری را سراغ دارید پایین همین مقاله درج کنید.