بسیاری افراد تصور میکنند،برای اجرای اکثر تکنیک ها،باید به افترافکت بروند اما این تصور اشتباه به دلیل عدم توانایی و شناخت مناسب از پریمیرپرو میباشد،در این صفحه خواهید دید که در پریمیرپرو چه کارهای خاصی را میتوان انجام داد و عکسها را درون قاب های متحرک قرار داد و پروژه سینمایی ایجاد نمود.

آموزش تکنیک قراردادن تصویر در قاب متحرک با پریمیرپرو

یکی از رازها و تکنیک هایی که خیلی از کاربران برای انجام آن به ادوبی افترافکتس رفته و اقدام به ساخت آن می نمایند تکنیک قراردادن عکس و فیلم در قاب بصورت متحرک میباشد.

علت اینکه هر کس از راه میرسد و با دیدن تکنیک های خاص ، سریعا نام افترافکت را می آورد،ناتوانی ادیتورها و تدوینگران در پریمیرپرو میباشد.

وقتی که پریمیرپرو را خوب نشناسیم ، پریمیرپرو را خوب درک نکرده باشیم،بی شک با دیدن اکثر تکنیک های زیاد،میگوییم این کار افترافکت است.

مانی سافت با تدریس محمد ملکی ، با ارائه این آموزش،اثبات نمود که پریمیرپرو خیلی بیشتر از کات کردن ، افکت گذاشتن ، پروژه چیدن است که باید درون آنرا خوب شناخت.

مطابی این آموزش و تهیه پکیج آموزشی ، یاد میگیرید که چگونه پروژه های خاص در پریمیرپرو بسازید و بتوانید عکس ها و فیلمها را درون قاب های متحرک قرار دهید آنهم بدون استفاده از پلاگین های قابل نصب.