تخفیف رمضان 99 سه پکیج پریمیر سی اس

هدف ما، ارتقا ارزانتر سطح علمی هنرجوها است.

این خبر ویژه کسانی است که از سال 1392 تا کنون بخشی از خانواده ی مانی سافت شده اند.

دارندگان پکیج های :

  • آموزش پریمیرپرو سی اس
  • آموزش ارتقا از پریمیر سی اس به پریمیر سی سی
  • آموزش تصحیح رنگ با پریمیرپرو سی اس

خبر خوبی برایتان داریم. همانطور که میدانید این سه پکیج، بخشی بسیار مهم از تولیدات آموزش مانی سافت بودند که مدت هاست از دید عموم مخفی اما در کنترل پنل شما همچنان فعال و قابل استفاده هستند. با سیاست جدیدی که اتخاد نموده ایم میخواهیم شما را براحتی و خیلی ارزانتر از سایرین، به رسم وفاداری، به سری های جدید و کاملا خاص اموزش پریمیر ارتقا دهیم.

شرایط دریافت این تخفیف

  • اگر یکی از دو پکیج های آموزش پریمیر سی اس یا آموزش ارتقا از پریمیر سی اس به پریمیر سی سی را در لیست سفارشات و پکیج های خود دارید، میتوانید جدیدترین پکیج آموزش پریمیر را که شاهکاری است در زمینه ی تدوین با میزان 70درصد تخفیف بدست آورید، یعنی حال که قیمت این پکیج 399 هزار تومان میباشد شما میتوانید با پرداخت 101 هزار تومان از آن خود نمائید
  • اگر در لیست سفارشات خود پکیج آموزش تصحیح رنگ و نور با پریمیر سی اس را دارید، میتوانید قوی ترین و حرفه ای ترین پکیجی که در دنیا به زبان فارسی در زمینه ی تصحیح رنگ و نور فیلم با پریمیرپرو ملقب به کالوریست، تولید شده است را بدست بیاورید، اگر قیمت این پکیج در حال حاضر 799 هزار تومان باشد شما میتوانید با پرداخت 239 هزار تومان بسیار ارزان تر از هر شرایط و افراد دیگر، آن را نصیب خود گردانید.

روش خرید

برای اینکار وارد اکانت خود شوید، گزینه افزایش اعتبار را به مبالغ گفته شده واریز نموده سپس از سایت به کارشناس آنلاین اطلاع دهید.

حذف پکیج ها

به واسطه ی اجرای این تخفیف بسیار بزرگ، که در علم و هنر شما تاثیر فراوانی خواهد گذاشت، پس از دیدن این خبر، پکیج های گفته شده برای همیشه از لیست محصولات آموزشی مانی سافت و لیست سفارشات شما حذف خواهند شد و دسترسی به دانلود آنها نخواهید داشت، چرا که دیگر نیازی به مشاهده آنها نخواهد بود و پکیج های جدید جایگزینی بسیار مناسب برای آنها میباشند. پس از خرید نیز باز هم از لیست آموزشهای شما حذف خواهند شد و جدیدها جایگزین میشوند.

توصیه ما

هیچوقت از آپدیت نمودن علم خود غافل نشوید، همانطور که علم در حال پیشرفت است، امکانات و تکنیک ها و توانایی های هر علم و نرم افزاری نیز آپدیت خواهد شد، پکیج های مانی سافت نیز در حال بروزرسانی هستند.


این فرصت ارزان قیمت را غنیمت شمرید.

مهلت این ارتقا

با توجه به اطلاع رسانی افراد واجد شرایط به صورت خبر در سایت، پیامک، ایمیل، شبکه های اینستاگرام و آی گپ، تا تاریخ 20-02-1399 مهلت استفاده دارند، پس از آن مطابق سیاست این شرکت، پکیجهای مربوطه از اکانت ها حذف و منسوخ خواهند شد چرا که فایلها قبلا توسط افراد دانلود شده، کدهای فعالسازی دریافت شده و مهلت پشتیبانی ها نیز منقضی شده اند.