بخش دانلود نرم افزارها بزودی

update software

یکی از مشکلات اساسی عکاسان،گرافیست ها،تدوینگران و هنرمندان جلوه های ویژه،عدم دستیابی به نسخه جدید و همچنین آپدیت برنامه های اصلی و ضمنا فعالسازهای کارآمد میباشد.

بطور مثال اگر ادوبی پریمیرپرو نسخه cs6 را نصب نموده باشید باید بدانید در زمانی که شما مطلع نیستید،آپدیت های مکرری برای آن ارائه میگردد که در این آپدیت ها اغلب مشکلات برطرف شده و امکانات جدیدی نیز به آن افزوده شده است و همچنین با برطرف شدن مشکلات سرعت کار برنامه شما هم بسیار بهتر شده است پس با دستیابی به این نسخه های جدید و بروزرسانی ها آپدیت میشوید و ...

این توضیحات تمام نرم افزارهایی مانند فتوشاپ - افترافکتس - پریمیرپرو - لایت روم - اسپیدگرید - بریج - پریلیود را شامل میشود.

حال با توجه به اینکه تیم مانی سافت از اعضا شرکت ادوبی است تصمیم به آن گرفته تا بخشی را جهت ارائه این محصولات برای

  • تمامی اعضا
  • هنرجویان
  • بازدیدکنندگان

راه اندازی نموده و هزینه آنرا نیز دریافت نماید.

نکته مهم اینکه

چنانچه از هنرجویان دوره های ما باشید به نسبت هر دوره،دسترسی شما به نرم افزارها و آپدیت های دوره ثبت نام شده کاملا رایگان و بدون هزینه خواهد بود.

با این سرویس ویژه همیشه اپدیت خواهید بود و نگران پیدا نشدن نسخه های جدید نخواهید شد چرا که در ارائه جدیدترین نسخه سریعا از طریق ایمیل و بخش اخبار به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

راه اندازی این سرویس برای کاربران ویندوز و مکینتاش بصورت جداگانه خواهد بود و میبایست بصورت جداگانه در بخش مربوطه مشترک شوند.