کلیپ آماده فرصت یادگیری و خلاقیت را از شما خواهد گرفت ، پس از مدتی احساس ضعف در توانایی خواهید داشت.

آموزش میکس فیلم و مونتاژ فیلم مراسم عروسی

با توجه به اینکه هدف ما ارتقا سطح کیفی آموزش های تدوین حرفه ای فیلم میباشد تصمیم گرفتیم پشتیبانی از نرم افزار ادیوس که نسبت به محصولات ادوبی دارای توانایی بسیار کمتری است را از لیست آموزش ها حذف نمائیم.

مانی سافت تعصب خاصی روی هیچ نرم افزاری ندارد چون هر نرم افزاری دارای توانایی های خاص به خود میباشد و اگر درست آموزش ببینید بدون شک با اغلب نرم افزارها میتوانید میکس فیلم عروسی انجام دهید.

بسیاری افراد به دلیل وجود کلیپ های آماده عروسی به سراغ ادیوس میروند و فرصت یک موفقیت و یادگیری حرفه ای و از همه مهمتر اجرای خلاقیت را از خود میگیرند.

اگر میخواهید اگر کلیپ آماده کار کنید ، کلیپ های خودتان باشد آنهایی که با تجربه ی خود تولید نموده اید نه کلیپ های آماده ای که در بازار به فروش میرسد.

مانی سافت آمده است تا با پکیج های آموزشی و تجاری خود شما را طی چند مرحله به خلاقیت و توانایی های بالا برساند.

کلیپ آماده کار نکنید ، فرصت یادگیری و خلاقیت را از خود نگیرید.

کلیپ آماده چیست؟

با یک عروسی یا جشن عقد مثال میزنیم ، هر مراسم از تعدادی فیلم و عکس تشکیل میشود ، گروه هایی هستند که از ندانستن تدوینگران و نابلدی آنها سواستفاده مینمایند ، در نرم افزاری مانند پریمیر ، فاینال کات ، داوینچی ، اوید ، افترافکت با تعدادی عکس و فیلم و موزیک پروژه را میسازند ، این پروژه را به هزاران نفر میفروشند ، هر خریدار ، فیلم ها و عکسهای خود را در پروژه قرار میدهد ، موزیک نباید تغییر کند ، در نهایت کل پروژه به یک فایل تبدیل میشود و تحویل به مشتری ، اینطور میشود که هزار نفر با یک موزیک ، با یک سری تکنیک کپی هم ، با یک روش هزار کلیپ را به مشتری ها تحویل داده اند که یکسان است ، پس خلاقیت و تفاوت و ایجاد اختلاف در پروژه کجاست ؟

با این حساب انگار تمام افراد از یکدیگر کپی نموده اند ، پس کلیپ آماده کار نکنید.

درست یاد بگیرید ، کلیپ های اختصاصی خود را بسازید ، تا میتوانید خلاقیت و تنوع در کارتان ایجاد کنید