حتما اکنون صحنه هایی را دیده اید که سنگهای آسمانی اطراف کره ای مانند زمین در حال چرخش هستند،این صحنه های سینمایی و واقع گرایانه توسط المنت تری دی در افترافکت ساخته میشوند.

آموزش چرخش سنگ آسمانی حول کره زمین با Element3d

امروزه از المنت تری دی و افترافکت در تولید صحنه های سینمایی استفاده فراوانی میشود.

یکی از کاربردهای Element3d المنت تری دی در افترافکت،ساخت صحنه هایی است که نمایش فضا و کهکشان و چزخش سیارات را به عهده دارد.

وقتی که المنت تری دی Element3d را خوب آموزش ببینید،براحتی میتوانید با تمرین،چنین صحنه های سینمایی و حرفه ای را از کهکشان و فضا بسازید،اگر درست آموزش ببینید.

همانطور که در تصویر بالا میبینید،تمام این پروژه،کاملا از صفر،توسط محمد ملکی مدرس دوره های ادوبی و فاینال کات در ایران،در آموزش اصول المنت تری دی Element3d در افترافکتس،به هنرجوها آموزش داده شد،در این پروژه هیچ چیز وجود نداشته و همه چیز را خود شما ایجاد میکنید،بکگراند کهکشانی،کره زمین به همراه حاله مشکلی،سنگ آسمانی و شبیه سازی واقعی چرخش سنگ به اطراف کره زمین،همه توسط شما ایجاد میشوند.

یادگرفتن پلاگین المنت تری دی Element3d در افترافکت را به هر شخصی که در زمینه تولید ویدیو و کلیپ و تدوین سینمایی فعالیت دارد،پیشنهاد میکنیم و بدانید که نکات بسیار زیادی در پلاگین Element3d وجود دارد.

مشاهده فیلمها و توضیحات آموزش المنت اینجا کلیک کنید